Pažintinė išvyka į Anykščius

Š.m. lapkričio 24 d. 30  linksmai nusiteikusių II-IV klasių  gimnazistų dalyvavo edukacinėje – pažintinėje išvykoje po  garsias Anykščių krašto vietas. Ekskursiją organizavo Trakų  tradicinių amatų centras. Kelionės metu  pamatėme daug įdomių vietų: buvome prie A. Baranausko klėtelės, išklausėme jaudinančio pasakojimo apie J. Biliūno vaikystę ( jo namuose!), skaičiavome laiptelius iki Laimės žiburio, gėrėjomės Anykščių krašto gamtovaizdžiu, pakrykštavę iš baimės ir grožio ant Lajų tako, nulenkėme  galvas prie Puntuko, paminėdami   drąsius lietuvaičius Darių ir Girėną.  Įsiminė pasakojimai Arklio muziejuje. Diena prabėgo greitai, įspūdžių daug. Kelionėse geriau pažįstame savo kraštą, pajaučiame jo grožį ir paprastų žmonių didybę.

Lietuvių k. mokytoja- metodininkė B. Lapinskienė

Kategorijos: Naujienos.

Komentavimo galimybė išjungta.