Kalėdinis karnavalas

Tradiciškai paskutinę dieną prieš Kalėdines atostogas mokykloje triukšmingai praėjo Kalėdinis karnavalas. Kalėdų senelio padėjėją Snieguolę uždarė ir užmigdė piktoji ragana, o kad ji būtų išlaisvinta, klasės turėjo parodyti savo pasirodymus. Penktokai ir septintokai bandė palenkti raganą į savo pusę, suvaidindami pasakas, kurių pagrindiniai herojai buvo Šrekas ir undinėlė. Šeštokai sušoko linksmą geltonųjų pakalikų šokį, o aštuntokai, kurie turėjo įkūnyti Simpsonus, visus pasveikino paplodami kalėdinę dainą. I aG atskleidė kalėdinę dvasią, suvaidindami „Ledo šalį“, amžiną draugystę tarp dviejų brolių Boleko ir Lioleko parodė I bG. Pasirodymus pagyvino ir adrenalino suteikė dešimtokų klasę atstovavę gatvės gimnastika užsiimantys jaunuoliai. III G pakvietė į 6 metus transliuojamą kalėdinės televizijos laidą, kurioje šį kartą buvo kalbinami teletabiai.

Po pasirodymų puikiai nusiteikę mokiniai rinkosi klasėse, kur vaišinosi Kalėdinėmis vaišėmis ir linksmai šnekučiavosi su klasės draugais bei auklėtojais.

Kategorijos: Naujienos.

Komentavimo galimybė išjungta.