Netradicinė istorijos pamoka

Š.m. kovo 15 dieną Trakų r. Aukštadvario gimnazijos I g ir III g klasių mokiniai kartu su pavaduotoja – istorijos mokytoja Audrone Varankevičiene dalyvavo netradicinėje istorijos pamokoje netradicinėje aplinkoje. Šios išvykos metu mokiniai galėjo praeiti senamiesčio gatvėmis bei pasigrožėti barokinio architektūros stiliaus statiniais.  Mokiniai aplankė Šv. Teresės bažnyčią bei nuostabaus grožio Šventosios Dvasios cerkvę. Vėliau mokiniai vyko į Signatarų namus, kuriuose turėjo galimybę išvysti originalų 1918 m. vasario 16-osios aktą bei, informacinių technologijų pagalba, pasiklausyti kiekvieno signataro biografijos. Visiems didžiausią įspūdį paliko Valstybės Pažinimo Centro organizuota ekspozicija „Nepamirštos ateitys: Lietuvos šimtmečio vizijos“, kurioje, pasitelkiant šiuolaikines technologijas, mokiniai buvo pakviesti tiek susipažinti su skirtingomis istorinėmis aplinkybėmis kurtomis Lietuvos vizijomis, tiek sukurti savąją.

III g klasės mokinės D.Stasiūnaitė, E.Verseckaitė

Kategorijos: Naujienos.

Komentavimo galimybė išjungta.