Laimi draugystė

Š. m. kovo 22 dieną mes, III g klasės mokiniai, kartu su auklėtoja Birute Lapinskiene pasinaudojome IV g klasės mokinių dovana ir susiorganizavome klasės valandėlę „Sveikai gyvensi – ilgai gyvensi!” netradicinėje aplinkoje –  boulingo salėje.  Susiskirstėme į dvi komandas ir varžėmės ne tik dėl geriausiųjų, bet ir dėl greičiausiųjų vardo. Tą pačią dieną mūsų klasės draugas Lukas šventė savo gimtadienį, todėl jam „Trasalio“ salėje nugriaudėjo gimtadienio daina bei buvo įteiktas „saldus linkėjimas“. Po dvi valandas trukusio žaidimo paaiškėjo, kad iš tikrųjų visada mūsų klasėje laimi draugystė! Į namus grįžome su plačiomis šypsenomis.

Už galimybę pagreitinti medžiagų apykaitą, puikiai praleisti laiką su draugais ir dar labiau suartėti dėkojame IV g klasės mokiniams ir jų auklėtojai Onutei Lemežienei!

III g klasės mokiniai

Kategorijos: Naujienos.

Komentavimo galimybė išjungta.