Akcija „DAROM 2018″

Tradiciškai kiekvienais metais gimnazija dalyvauja socialinėje akcijoje „Darom“. Dalis I G klasių mokinių su kūno kultūros, geografijos mokytoja Alma Kazlauskiene balandžio 18 d. tvarkė Pilaitės ežero pakrantę, o kita dalis I G klasių mokinių su informacinių technologijų mokytoja Rasa Žukliene  rinko šiukšles Aukštadvario žemės ūkio mokyklos stadione bei šalia esančio miškelio teritorijoje. Mokiniai pasidžiaugė sutvarkyta gamta ir pasižadėjo kontroliuoti aplinkinių blogus įpročius mesti šiukšles gamtoje. Mes visi turime tausoti gamtą!

Česlova Pociūnienė
Jaunųjų miško bičiulių „Verkniukai“ vadovė

Kategorijos: Naujienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>