Konkursas, valstybės atkūrimo 100-mečiui įprasminti

Istorijos mokytojos A. Varankevičienės paraginti 2018 gegužės 15 dieną, mes, gimnazijos Ia G klasės mokiniai, kartu su istorijos mokytoja D. Kvedaravičiene vykome į Trakų r. Paluknio „Medeinos“ gimnaziją, kur dalyvavome rajoniniame 9 – 10 klasių mokinių Lietuvos istorijos konkurse Lietuvos Valstybės atkūrimo 100-mečiui įprasminti.  Mokiniai burtų keliu buvo suskirstyti į  penkias komandas, kurias sudarė skirtingų gimnazijų moksleiviai. Dalyviai atsakinėjo į klausimus apie Lietuvą, jos istoriją, žymias asmenybes ir vietoves. Pasibaigus konkursui, vykome į VSAT Aviacijos bazę, kur daug sužinojome apie šios bazės paskirtį, apie malūnsparnius, jų įrangą, lakūnų aprangą, mokiniai turėjo galimybę apžiūrėti malūnsparnį iš vidaus.

Deimantė Stasiūnaitė Ia G kl. mokinė

Kategorijos: Naujienos.

Komentavimo galimybė išjungta.