I bG klasės ekskursija į Vilnių

Birželio 8 d.  (penktadienį), I bG klasės mokiniai kartu su auklėtoja vyko į Vilnių. Mokiniai aplankė okupacijų ir laisvės kovų muziejų, kuriame apžiūrėjo šiuolaikines ekspozicijas, supažindinančias su nepriklausomybės praradimu XX a. viduryje, sovietų valdžios represijomis, pasiaukojama ir atkaklia kova dėl nepriklausomybės atgavimo, aplankė buvusį KGB vidaus kalėjimą bei mirties nuosprendžių vykdymo patalpą. Pabuvo pasivaikščiojimo kiemeliuose. Apžiūrėję muziejų, patraukėme į Skypark Vilnius, didžiausią batutų pramogų centrą, kur išbandėme visus batutus, porolonų baseiną, stalo tenisą, stalo futbolą, imtynių ringą, bet klasės draugai sugebėjo gaudynių ir slėpynių pažaisti. Puikiai praleista diena!
Ačiū mokyklos administracijai už suteiktą autobusiuką!

I bG klasės mokinės
Julita Drumskaja, Gabrielė Jakelytė

Kategorijos: Naujienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>