Kelionė į Vilnių

Antradienį, birželio 12 dieną, mes, I a G ir II G klasių mokiniai, vykome į Vilnių. Kartu su mumis važiavo auklėtojai Lina Balevičiūtė ir Kazys Venckus. Pagrindinis mūsų tikslas buvo Telia Nemuziejus, tačiau iš mokyklos išvykome 8 val. ryto, taigi turėjome nemažai laiko. Pirmiausia, kai atvykome į miestą, aplankėme Lietuvos Geležinkelių muziejų. Muziejuje apžiūrėjome eksponatus, susipažinome su traukinių ir geležinkelių istorija. Buvo labai įdomu. Aplankę muziejų, pėsčiomis patraukėme Aušros vartų link, kur apžiūrėjome Dievo Motinos paveikslą ir aplankėme Šv. Teresės bažnyčią. Taip pat praėjome pro Vilniaus Rotušę ir aplankėme cerkvę, kurioje ilsisi trys kankiniai šventieji.Pasivaikščiojome po Vilniaus senamiestį ir užsikėlėme į Šv. Jonų bažnyčios bokštą, iš kurio stebėjome Vilniaus miesto panoramą. Vaizdas buvo tiesiog įspūdingas. Galiausiai pasiekėme ir galutinį ir pagrindinį kelionės tikslą – Telia Nemuziejų. Jame žiūrėjome filmą apie Vilniaus istoriją ir su virtualios realybės akiniais nusikėlėme į gražiausias Lietuvos vietas. Namo grįžome labai patenkinti, kupini geriausių įspūdžių.

Ia G klasės mokinė Monika Gustevičiūtė

Kategorijos: Naujienos.

Komentavimo galimybė išjungta.