Apsilankymas „ComicCon Baltic“renginyje

Sekmadienį grupelė Aukštadvario gimnazijos mokinių, lydimų I G klasės auklėtojos E. Liucvaikienės, apsilankė antrą kartą Lietuvoje organizuojamame renginyje „ComicCon Baltic“. Tai yra renginys visiems, kurie žavisi fantastiniais filmais, komiksais, domisi filmo kūrimo, fantastinių personažų grimavimo paslaptimis.

Ir tikrai, vos įžengus į milžinišką salę, pasijunti tartum būtum kitame pasaulyje. Mokiniai sutiko zombius, vaikščiojančius robotus, galėjo nusifotografuoti prie įspūdingų dekoracijų. Pavargę nuo margaspalvės minios, kai kurie moksleiviai ėjo pasiklausyti aktorių, režisierių pasakojimų apie kurtus filmus, jų metu įvykusias linksmas istorijas. Kadangi tai yra tarptautinis renginys, tai pagrindinė pranešimų, pasakojimų, pristatymų kalba buvo anglų k., tačiau mokiniams papildomų rūpesčių nesukėlė.

Na, o labiausiai visus traukė paskutinė salė, kur visi norintys galėjo patogiai įsitaisyti ant sėdmaišių ir išbandyti begalę kompiuterinių žaidimų.

Kategorijos: Naujienos.

Komentavimo galimybė išjungta.