Turizmo dienos paminėjimas

Šiais metais per Pasaulinę turizmo dieną mūsų gimnazijos partneris Aukštadvario regioninis parkas pakvietė visų Aukštadvario seniūnijos mokyklų mokinius į Skrebio miško pažintinio tako atidarymą. Čia dalyvavo Aukštadvario gimnazijos 7 klasės mokiniai ir jų klasės auklėtoja A. Kazlauskienė, jaunieji miško bičiuliai „Verkniukai“ su vadove Č. Pociūniene, Aukštadvario ŽŪM, mokyklos-darželio „Gandriukas“, Onuškio D. Malinausko gimnazijos mokiniai ir Bjūnų daugiafunkcinio centro lankytojai
Visus lydėjo Aukštadvario regioninio parko darbuotojai. Trijų kilometrų trasoje yra aštuonios informacinės stotelės. Sužinojome daug įdomios informacijos iš ekologo Talvydo Špiliausko pasakojimų apie gamtą ir joje gyvenančius gyvūnus. Pažintinio žygio metu visi buvo supažindinti su gamtiniais ir istoriniais objektais: seniausiu ąžuolu, skroblyne, liepų kalva, pilkapiais, Mošos piliakalniu.
Džiaugiuosi, kad dalyvavau šiame žygyje.

7 klasės mokinė Patricija Makšeckaitė

Kategorijos: Naujienos.

Komentavimo galimybė išjungta.