Nacionalinis informatinio mąstymo konkursas BEBRAS

Lapkričio 7 d. gimnazijoje vyko nacionalinio informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ I etapas. Konkurse dalyvavo 6-7, I-IV G klasių 36 mokiniai, kurie turėjo atlikti 18 žaismingų, suprantamai formuluojamų užduočių, apimančių visas fundamentalias informatikos sritis, parodant jų svarbą ir dermę su kitais mokslais. Gausiausia buvo Jaunių (9-10 kl) grupė, kurią sudarė net 21 mokinys.

Lentelėje pateikiami geriausiai atlikusių konkurso užduotis rezultatai:

Grupė Vardas Pavardė Klasė Vieta savivaldybėje pagal klases Vieta savivaldybėje pagal grupes
Bičiuliai

5-6 klasė

- 5 - -
U. K. 6 11 12
Draugai

7-8 klasė

P. M. 7 6 8
- 8 - -
Jauniai

9-10 klasė

R. P. II ag 2 2
D. R. II ag 4 5
A. A. I g 2 8
Kolegos

11-12 klasė

K. G. III g 10 14
L. G. IV g 5 16

Sveikiname mokinius su puikiais rezultatais !

Konkurso BEBRAS organizatoriai pareiškė padėkas mokiniams: 5 šeštos klasės mokiniams, 5 septintos klasės mokiniams,  I g klasės 6 mokiniams, II ag klasės 11 mokinių, II bg klasės 4 mokiniams, III g klasės 4 mokinėms ir dviem IV g klasės mokiniams.

Informacinių technologijų mokytoja Rasa Žuklienė

Kategorijos: Naujienos.

Komentavimo galimybė išjungta.