Šiaurės šalių literatūros savaitė gimnazijos bibliotekoje

Lapkričio 12–18 d. bus minima tradicinė Šiaurės šalių literatūros savaitė. Šiaurės šalių literatūros savaitės projektu siekiama populiarinti literatūrą ir knygų skaitymą, skatinti savišvietą, Šiaurės ir Baltijos šalių kultūrinį bendradarbiavimą, pabrėžti bibliotekų svarbą visuomenės kultūriniame gyvenime, supažindinti Lietuvos skaitytojus su Šiaurės šalių literatūra ir kultūros paveldu. Šiemet jos tema – „Šiaurės herojai“.

Aukštadvario gimnazijos biblioteka visą savaitę kvies skaitytojus su knygų herojais keliauti po Šiaurės šalis. Veiks literatūros spaudinių paroda „Šiaurės šalių rašytojų kūryba“ ir kiekvieną dieną po šeštos pamokos (13.50 val.) skaitykloje vyks popietės ,,Šiaurės herojų prisistatymai“. Maloniai kviečiu dalyvauti renginiuose!

Regina Budrevičienė

Bibliotekos vedėja

Kategorijos: Naujienos.

Komentavimo galimybė išjungta.