Žiemos puokštė 2018 Girionyse

Kaip ir kasmet taip ir šiemet Trakų r. Aukštadvario gimnazijos JMBB ,,Verkniukai“ nariai š.m. gruodžio 6 d. dalyvavo respublikinės floristinių kompozicijų konkurse – parodoje ,,Žiemos puokštė 2018“, kuri organizavo Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija (Girionys). Konkurse dalyvavo 145 teminės kompozicijos iš 52 mokyklų. Konkursas-paroda buvo suskirstytas į du etapus: 5-8 kl. mokiniai turėjo pateikti kalėdinį žaisliuką eglutei ,,Šviesk Kalėdų žvaigžde“, o vyresnių I-IV (9-12) gimnazijų klasių mokinių konkursinis darbas kalėdinis vainikas, tema ,,Atėjo šventė į namus“, skirtas dekoruoti stalą.
Džiugu, kad kaip ir pernai, aukštadvariečiai pateko tarp geriausių ir laimėjo prizines vietas. Vyresnių klasių mokiniai Laura Ezerskaitė II ag kl. II vieta, (kalėdinis vainikas ,,Gamtos turtai“), Martyna Bartašiavičiūtė II ag. kl. III vieta, (kalėdinis vainikas ,,Kvepia Kalėdom“) ir Ugnė Liucvaikytė II ag kl. kalėdinis vainikas ,,Vakar snigo“ buvo apdovanota paskatinamuoju prizu ir padėka.
Gaila, kad neįsiskaitę nuostatų neteisingai darėme eglutės žaisliuką tema ,,Šviesk Kalėdų žvaigžde“. Iš keturių pateiktų eglutės žaisliukų Rusnės Palionytės ,,Žiemos labirintas“ (dailės mokytoja Neringa Bisikirskienė), buvo taip pat apdovanotas paskatinamuoju komisijos prizu ir padėka. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, o mokytojams skirti skatinamieji prizai už kasmetinį dalyvavimą respublikinėje floristinių darbų parodoje – konkurse „Žiemos puokštė 2018“.
Smagu, kad mokiniai patys imasi iniciatyvos, ruošiasi, daro ir kuria nuostabius darbelius iš gamtos medžiagų.
Kaip sakė V. Engelgartas ,,Gebėjimas kurti – tai didžiausia dovana, kuria gamta apdovanojo žmogų be galo ilgoje evoliucijoje“

JMB būrelio ,,Verkniukai“ vadovė Česlova Pociūnienė
Nuotraukos Godos Liucvaikytės 8 kl.
JMBB Verkniukai“ narė

Kategorijos: Naujienos.

Komentavimo galimybė išjungta.