Kalėdinis gimnazijos rūbas

Gruodžio 3- 21 dienomis Aukštadvario gimnazijos menų, technologijų, kūno kultūros ir dorinio ugdymo mokytojai organizuoja projektą „Kalėdinis gimnazijos rūbas“, kuriame pakviesti  dalyvauti visi gimnazijos mokiniai.

Projekto tikslas- ugdyti mokinių kūrybiškumą, savarankiškumą, suteikti galimybę pristatyti savo sukurtus gaminius bendraminčiams; atskleisti mokinių savitą požiūrį į tautinį paveldą, modernumą, šiuolaikiškumą, kūrybiškumą; projekto dalyvių gaminiais papuošti klases ir mokyklą.

Projekto metu 5-8 klasių mokiniai gamins kalėdines dekoracijas ir jomis puoš mokyklą ir klases.   6-7 klasių mokiniai keps ir pakuos kalėdinius meduolius, gamins korteles kalėdinėms dovanėlėms. Jaunesnių klasių mokiniai taip pat gamins kalėdinius atvirukus. Gimnazistai rinks ir sistemins medžiagą apie Kūčių ir Kalėdų tradicijas ir papročius tarpukario Lietuvoje.

Mokinių ansamblis kartu su muzikos mokytoja, giedodami Kalėdines giesmes, pasveikins Čižiūnų socialinių paslaugų centro gyventojus su artėjančiomis Kalėdomis.

Projekto finalas bus gruodžio 21 d. organizuojamas Kalėdinis karnavalas.

Kategorijos: Naujienos.

Komentavimo galimybė išjungta.