Netradicinė technologijų pamoka

Gruodžio 18 dieną mūsų gimnazijoje vyko Kalėdinės eko- dirbtuvės, kuriose dalyvavo 7 – 8, 10 klasių mokiniai. Dirbtuvės vyko pagal projektą, kurį vykdo aplinkosauginis švietimo projektas „Kita forma“ bei Trakų miesto savivaldybė.

Dirbtuvių metu mokiniai susipažino su atliekų tvarkymu, pakartotiniu daiktų panaudojimu, atliekų prevencija, rūšiavimu bei gamino Kalėdų senelius iš įvairiausių atliekų. Mes noriai prisidėjome prie šios puikios iniciatyvios ir prie ekologiškesnių Kalėdų. Visi pagaminti Kalėdų seneliai gruodžio 15 dieną bus pristatyti į kalėdinę miesto šventę „Kalėdos Trakuose“, kurioje bandysime pasiekti ir fiksuoti Kalėdų senelių, pagamintų iš antrinių žaliavų, rekordą!

Technologijų mokytoja- metodininkė O. Lemežienė

Kategorijos: Naujienos.

Komentavimo galimybė išjungta.