Gerumo akcija

Šv. Kalėdos – gražiausias laikotarpis metuose. Tiek maži, tiek dideli, tiek jauni, tiek vyresnio amžiaus žmonės laukia ir savaip gali pajusti tikrąją Kalėdų dvasią.
Trakų r. Aukštadvario gimnazijos mokiniai nutarė pradžiuginti Čižiūnų socialinių paslaugų centro ir Šv. Domininko namų senelius. 7 klasės mergaitės, vadovaujamos technologijų mokytojos metodininkės Onos Lemežienės, prikepė sausainių, gimnazijos mergaičių vokalinis ansamblis parengė adventinių giesmių koncertą (muzikos vyr. mokytoja Aldona Stankevičienė ir tikybos vyr. mokytoja Dalė Čepaitienė). Jaunieji miško bičiuliai ,,Verkniukai“ (vadovė Česlova Pociūnienė) kartu su VĮ Valstybinių miškų urėdijos Trakų regioninio padalinio Aukštadvario girininkija (girininkas Juozas Urbanavičius) padovanojo žaliaskares eglutes ir kalėdinius vainikus bei naujametines stalo kompozicijas.
Juk kiekvienas per šias šventes laukia dovanų, staigmenų, apkabinimo ir šilumos.

Laura Ezerskaitė, II ag kl.,
JMBB ,,Verkniukai“ narė

Nuotraukos Godos Liucvaikytės, 8 kl.,
JMBB ,,Verkniukai“ narė

Kategorijos: Naujienos.

Komentavimo galimybė išjungta.