Vasario 16-osios minėjimas gimnazijoje

Mokykla yra bendruomenės traukos, švietimo centras, todėl nenuostabu, kad vasario 15 d. po penkių pamokų Aukštadvario gimnazijoje susirinko ir maži, ir dideli seniūnijos gyventojai pasidžiaugti Lietuvos valstybės atkūrimo švente.

Po bendro Tautinės giesmės sugiedojimo trumpai bet įspūdingai buvo paminėti Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai. Tai buvo išsilavinę žmonės, išleidę ne vieną savo srities knygą ar padėję Lietuvai diplomatinėse misijose užsienyje. Vėliau visus pasveikino Aukštadvario mokyklos- darželio „Gandriukas“ auklėtiniai ir suvaidino spektaklį „Ožka, ožiukai ir džentelmenas“, po jų susirinkusius linksmino gimnazijos šokių grupė „De javu“, Trakų meno mokyklos Aukštadvario skyriaus šokių kolektyvas, Aukštadvario gimnazijos ansamblis, etnografinis ansamblis „Verknė“ bei senjorų choras.

Kategorijos: Naujienos.

Komentavimo galimybė išjungta.