„#Geriausia ever pamokų diena“ Žalgirio arenoje

Š.m. kovo 20 dieną Aukštadvario gimnazijos I g ir II bg klasių mokiniai keliavo į renginį „#Geriausia ever pamokų diena“, kuris vyko Kauno Žalgirio arenoje.
Čia dalyvavo maždaug keturiolika tūkstančių visų Lietuvos moksleivių ir mokytojų. 10 val. prasidėjo aštuonios pamokos, kurias dėstė net septyniolika lektorių, o pertraukų metu linksmino „Radistai“.
Pirma pamoka buvo biologija, ją mums vedė Andrius Tapinas ir Zoltan Horkai apie vilkų prisijaukinimą. Adrija Čepaitė ir Loreta Vaicekauskienė dėstė lietuvių kalbą. Trečioji buvo verslumas, kurios metu Dalius Masiūnas ir Donatas Vasiliauskas pasakojo apie savo patirtį versle bei jaunimo iniciatyvas. Ketvirtoji pamoka – karjera, moderatorius Arnas Mazėtis kartu su Indre Stonkuviene bei Laura Aleksandraviče diskutavo apie „influencerius“. Mokytojas Vytautas Miežys vedė matematikos pamoką, kurioje vaizdžiai rodė įdomius skaičiavimus. Šešta pamoka – fizinis, joje pasisakė Benediktas Vanagas, Džiugas Martinkėnas, Laura Baltkojytė apie žaidimus gyvenime. Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius tapo geografijos mokytojais, kurie pasakojo apie įvairių šalių maisto ypatumus. Aukštadvario gimnazijos mokinius labiausiai sužavėjo aštuntoji – muzikos pamoka, kurioje Vidas Bareikis ir 8 kambarys ne tik pristatė naujausią savo dainą, bet  ir įtraukė mokinius, kurie turėjo atlikti įvairiausias muzikines užduotis
„#Geriausia Ever pamokų diena“ ilgam išliks mūsų širdyse.

I g klasės mokinės
Ula, Agnė ir Gabrielė

Kategorijos: Naujienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>