Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena

Balandį Lietuvoje minima oficiali Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena, todėl balandžio 18 dieną 5-6 klasių mokiniai dalyvavo projekte “Dirbsiu saugiai“. Pas penktokus lankėsi Valstybinės darbo inspekcijos Vilniaus skyriaus vedėjas  R. Rakauskas, kuris paprastai ir vaizdžiai supažindino mokinius su saugaus darbo pagrindais, dažniausiai kylančiais pavojais darbe bei aplinkoje, ir būdais, kaip galima išvengti nelaimių.
Projekto partnerio ‘’CIRCLE K’’ atstovas papasakojo, kokie pavojai darbuotojų gali laukti įmonėje, kokiais būdais jie apsisaugo nuo kylančių rizikų, pademonstravo įmonėje naudojamas darbuotojų asmenines apsaugos priemones.
Už teisingus atsakymus mokiniai buvo apdovanoti ‘’CIRCLE K’’ prizais.

Žmogaus saugos mokytoja A. Prakapienė

Kategorijos: Naujienos.

Komentavimo galimybė išjungta.