Išvyka į Amerikos ambasadą

Gegužės 14d. 7 klasės mokinės Gabrielė Dzencevičiūtė ir Patricija Makšeckaitė kartu su anglų kalbos mokytoju D. Stasiūnu dalyvavo renginyje JAV ambasadoje Vilniuje. Renginys prasidėjo nuo skaidrių demonstravimo apie indėnus. Mes kartu su kitų gimnazijų mokiniais susipažinome su indėnų istorija, jų gyvenimo būdu, tradicijomis. Vėliau vyko diskusijos anglų kalba, buvo galima pabendrauti su ambasados darbuotojais. Renginį pabaigė bendri pietūs su renginio dalyviais bei darbuotojais.

Ši išvyka – tai anglų kalbos eilėraščių konkurso, vykusio Rūdiškėse, tęstinumas. Mums, mokinėms, dalyvavimas šiame renginyje – neįkainojama patirtis, nes įgavome motyvacijos gilinti anglų kalbos žinias.

7 klasės mokinės Gabrielė Dzencevičiūtė ir Patricija Makšeckaitė

Kategorijos: Naujienos.

Komentavimo galimybė išjungta.