Paskutinis skambutis

Gegužės 24 d. po ilgosios pertraukos nuskambėjęs skambutis daug kam buvo įprastas ir nieko neišsiskiriantis, bet tik ne … dvyliktokams. Jiems- tai buvo skambutis į paskutinę pamoką pas klasės auklėtoją.

Po pamokos, tradiciškai, juos už rankų nusistvėrę penktokai nusivedė į salę, kur buvo susirinkusi visa gimnazijos bendruomenė ir svečiai: monsinjoras V. Sudavičius, Aukštadvario mokyklos- darželio „Gandriukas“ kolektyvo narės, Aukštadvario regioninio parko atstovas. Iš pradžių juntamas atsisveikinimo ilgesys ne vienam spaudė ašarą, bet nuotraukose matant, kaip keitėsi dvyliktokai, klausantis apie jų išdaigas, nuotaikos giedrėjo ir buvo džiugu, kad jie užaugo tokiais išradingais ir atsakingais. Belieka palinkėti jiems sėkmės, laikant egzaminus.

Kategorijos: Naujienos.

Komentavimo galimybė išjungta.