Išvyka į Užupį

Birželio 3 d. II a G klasė kartu su savo auklėtoja L. Balevičiūte keliavome į Vilnių. Atvykę susitikome su gide, kuri mus pravedė pro UNESCO Vilniaus saugomas vietas. Susipažinome su Užupio respublika, jos konstitucija ir tradicijomis. Tai buvo sportiška, dinamiška ir aktyvi ekskursija, kur ne tik grožėjomės skirtingomis Vilniaus panoramomis, bet ir kopėme į senamiesčio kalvas.

Mes lankėmės Skaisčiausios Dievo motinos cerkvėje – svarbiausioje Lietuvos stačiatikių šventovėje, gotikinėse Šv. Pranciškaus Asyžiečio, kitaip Bernardinų, ir Šv. Onos bažnyčiose, nusifotografavome prie Adomo Mickevičiaus paminklo. Paskutiniai objektai, kuriuos aplankėme, – Gintaro galerija ir Bernardinų parkas. Atsigaivinę prie Vilnelės, pilni gerų įspūdžių grįžome į Aukštadvarį.

II a G klasės mokinė Reda Palionytė

Kategorijos: Naujienos.

Komentavimo galimybė išjungta.