IŠVYKA Į LIETUVOS AKLŲJŲ BIBLIOTEKĄ

Aukštadvario gimnazijoje šiais mokslo metais buvo paskelbti  aktyviausio skaitytojo ir  aktyviausiai skaitančios klasės konkursai.  Aktyviausiai per mokslo metus skaičiusi buvo 5 klasė (klasės vadovė Ona Lemežienė). Bibliotekos vedėja Regina Budrevičienė visiems aktyviausiems bibliotekos skaitytojams organizavo kelionę  į Lietuvos aklųjų biblioteką Vilniuje. Ten mes supratome, kaip skaito aklieji, susipažinome su  Brailio raštu, pamatėme prietaisus, kurie lengvina aklųjų ir silpnaregių gyvenimą, gavome daugiau žinių  apie baltąją lazdelę. Sužinojome, jog ir aklieji žmonės gali būti garsūs sportininkai, rašytojai, gali dirbti daugelį darbų. Tai buvo viena iš įdomiausių  išvykų.

6 kl. mokinė Gabrielė Mozolevskytė

Kategorijos: Naujienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>