Moksleivių praktikos forumas Santakos slėnyje

Rugsėjo 21 d. (šeštadienį)  I G ir III G klasių 8 mokiniai kartu su informacinių technologijų mokytoja R. Žukliene važiavo į Moksleivių praktikos forumą, kuris vyko Santakos slėnyje, Kaune.
Ne tik apžiūrėjome karjeros mugės stendus, bet Technologijų amžiaus panelėje klausėmės Dr. Giedriaus Gecevičiaus, Kauno kolegijos Technologijų fakulteto dekano pranešimo „Kaip robotai pakeis žmones?“, Dr. Nerijaus Pačėsos, „Erudito“ licėjaus direktoriaus pranešimo „Gebėjimai, lemsiantys sėkmę technologijų amžiuje“, Eglės Čiuoderienės, „Baltic Amadeus“ verslo plėtros vadovės pranešimo “ Kaip įveikti stiklines lubas ir įgyvendinti savo svajones?“, Ateities profesijos panelėje Prof. Armino Ragausko, Lietuvos mokslininko, išradėjo, inovatoriaus pranešimo „Ateities profesijos nėra“, Dr. Dainiaus Žvirdausko, Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos prezidento pranešimo „Ateityje reikalingos profesijos“, Arnoldo Pranckevičiaus, Europos komisijos atstovybės Lietuvoje vadovo pranešimo „Karjera ateities Europoje: autostada ar linksmieji kalneliai?“, Povilo Petručionio, „Junior Achievement Lituania“ alumni pranešimo „Ateities kompetencijos moksleivių akimis“ bei uždavėme klausimus panelinių diskusijų dalyviams.
Renginyje ne tik gavome žinių, apžiūrėjome mokinių sukurtus daiktus, naujas technologijas, atlikome asmenybės testus, bet buvome pavaišinti sausainiais, bandelėmis ir gaiviais gėrimais.
Ačiū AKADĖ“ už kvietimą ir galimybė dalyvauti Moksleivių praktikos forume.

Kategorijos: Naujienos.

Komentavimo galimybė išjungta.