Europos kalbų dienos paminėjimas

Rugsėjo 26 d.- Europos kalbų diena. Rugsėjo 24 d. grupelė 14- 16 metų mokinių kartu su anglų k. mokytoja E. Liucvaikiene dalyvavo kalbos lobių paieškos žaidime Vilniaus senamiestyje. Žaidimą organizavo Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje. Komandos „Euro 1″ ir „Euro 2″ lankėsi Goethe institute Gedimino pr., prancūzų institute Didžiojoje g. bei Vilniaus universiteto filologijos fakultete. Čia teko spręsti privalomas užduotis anglų, vokiečių ir prancūzų kalbomis. Mokiniai  greitai surado atsakymus, užkoduotus Brailio raštu ir Morzės abėcėle. Na, o kur dar linksmosios užduotys pakeliui…

Puikus oras, rudenėjantis Vilniaus senamiestis, gera nuotaika ir po žaidimo laukusios vaišės paliko smagių įspūdžių apie tikrai nenuobodžiai paminėtą Europos kalbų dieną.

Kategorijos: Naujienos.

Komentavimo galimybė išjungta.