Edukacinė septintokų išvyka į Kauną

2019 10 02 7 kl. mokiniai ir auklėtoja D. Kvedaravičienė dalyvavome dvejose edukacinėse programose. Pirmoji programa ,,Lituanikos skrydis per amžius atminty‘‘ vyko Vytauto Didžiojo karo muziejuje. Sužinojome daug įdomių faktų apie legendinio skrydžio detales. Į daugybę klausimų padėjo atsakyti interaktyvus žaidimas ,,Skrydis per Atlantą‘‘.
Kitoje edukacijoje ,,Paslaptingas atradimų pasaulis Kauno zooparke‘‘ papildėme savo žinių bagažą netikėtais gyvūnijos pasaulio atradimais. Sužinojome, kad surikatų jaunikliai turi aukles bei mokytojus, gražuoliai šikšnosparniai gali būti vegetarais, o triušiai nėra graužikai.
Patyrėme, daug gerų emocijų, jomis dalinomės draugiškai valgydami ledus.

Gabrielė Mozolevskytė

7 kl. mokinė

Kategorijos: Naujienos.

Komentavimo galimybė išjungta.