Mokėmės kitaip

Š. m. spalio 21 d. I G ir II G klasių mokiniai kartu su mokytoja B. Lapinskiene vykome į Modernaus meno muziejų, esantį Vilniuje. Ten dalyvavome lietuvių literatūros ir dailės integruotoje pamokoje „Pasikeitimai graikų mituose, lietuvių tautosakoje ir mene“. Čia turėjome galimybę palyginti antikos mitų personažų ir 90-ųjų žmogaus požiūrį į pasaulį, vertybes, tarpusavio santykius. Įdomiausia dalis buvo kūrybinė užduotis. Kaip tikri detektyvai kruopščiai apžiūrėjome ekspozicijas, savarankiškai aiškinomės istorinio laikotarpio požymius ir grupėmis kūrėme XX a. paskutinio dešimtmečio tipiško žmogaus personažus. Po netradicinės pamokos neskubėjome namo: savarankiškai apžiūrėjome įspūdingas parodas „Mūsų asmenukė“ ir „Rūšių atsiradimas. 90-ųjų DNR“. Mes galėjome susipažinti su 90-ųjų madomis, muzika bei istorija išsamiau, vaizdingiau, gyviau, o mokytoja turėjo galimybę išgyventi šį laikotarpį iš naujo.

Austėja Abucevičiūtė ir Rusnė Palionytė,

I  G klasės mokinės

Kategorijos: Naujienos.

Komentavimo galimybė išjungta.