Išvyka į Lenkiją

Spalio 29-30 d. didelė grupė gimnazijos moksleivių išvyko į kelionę po Lenkiją, kurią organizavo Trakų amatų centras. Pirmiausia mokiniai aplankė susprogdintą A. Hitlerio būstinę- Vilko guolį. Šviečianti saulė neužgožė apgriuvusių pastatų niūrumo, nors pasivaikščiojimas po ilgų valandų autobuse buvo tikrai malonus. Pavakare gimnazistai jau vaikščiojo spalvingo Gdansko uosto gatvelėmis. Pernakvoję viešbutyje ant Baltijos kranto, keliautojai trumpai stabtelėjo Sopoto mieste. Čia jie galėjo savo akimis pamatyti kreivąjį namą, pasivaikščioti ant Sopoto tilto. Kelionę vainikavo ekskursija po Magdeburgo pilį, kur gidai anglų ir lenkų kalbomis papasakojo pilies istoriją.

Po tokios įtemptos kelionės mokiniai grįžo namo pavargę, bet pilni įspūdžių.

Kategorijos: Naujienos.

Komentavimo galimybė išjungta.