Informatinio mąstymo konkursas „BEBRAS 2019″

2019 m. lapkričio 7 d. mokiniai dalyvavo 16-ajam tarptautinio informatinio mąstymo konkurse „BEBRAS 2019″, reikėjo atlikti po  18 įdomių užduočių, kurios skatina mokinių kūrybiškumą, informacinę kultūrą, algoritminę ir loginę mąstyseną.
Konkurse dalyvavo bičiulių – 9 penktokai,  4 šeštokai, draugų grupėje 5 septintokai, Jaunių grupėje 3 pirmokės gimnazistės,  8 antrokai gimnazistai, o gausiausioje kolegų grupėje 12 trečiokų ir 5 ketvirtokai gimnazistai.
Dabar laukiame rezultatų!

Kategorijos: Naujienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>