Netradicinė etikos pamoka

Lapkričio 8 d. II G klasės mokiniai per etikos pamoką kartu su etikos mokytoja D. Kvedaravičiene ir savo auklėtoja E. Liucvaikiene apsilankė Trakų meno mokyklos Aukštadvario skyriaus dailės klasėje, kur apžiūrėjo parodą „GURRRGUTIS 8/9″. Parodos kuratorė R. Šimulynienė kartu su VšĮ „Kūrybinės idėjos“ pakvietė 8 jaunosios kartos menininkus, kurie laisvai pasirinkdami temą, medžiagas bei formą kūrė darbus.

Deja, skulptūras ir instaliacijas mokiniai galėjo apžiūrėti tik didelėse nuotraukose, nes kai kurių darbų matmenys siekia pusantro metro ar net daugiau. Didžiausią įspūdį dešimtokams paliko instaliacijos „Love“ ir „Sunkus sapnas“. Buvo nuostabu, kaip taikliai ir aiškiai, naudojant neįprastas medžiagas, galima perteikti žmogaus vidinę būseną.

Kategorijos: Naujienos.

Komentavimo galimybė išjungta.