Kalėdinis karnavalas Aukštadvario gimnazijoje

2019-iesiems metams einant į pabaigą, gruodžio 20 d., Aukštadvario gimnazijoje vyko Kalėdinis karnavalas „ Dešimtmečių ritmu“. Į šį karnavalą atvyko  ir pats Kalėdų senis, tačiau labai nusiminęs ir nelaimingas – buvo pagrobta jo mylimoji Snieguolė… Norėdamas ją rasti, senelis leidosi keliauti laiko mašina. Jis šoko džiunglėse su penktokais, guodė šeštokus, išgyvenusius kalėdinį košmarą, sudalyvavo septintokų sovietmečio kalėdose, lankėsi cirke ir stebėjo talentingųjų aštuntokų cirko trupę. I G klasės  mokiniai surengė „Duokim garo“ varžytuves, o dešimtokai kvietė būti šių dienų superherojais. Buvo daug juoko, muzikos, šokių, geros nuotaikos, o svarbiausia – buvo rasta ir išgelbėta iš piktojo Grinčo nagų senelio mylimoji Snieguolė! Na, o karnavalas baigėsi išties įspūdingai – buvo iškeltos Kalėdų senelio ir Snieguolės vestuvės! Žinoma, senelis neliko skolingas ir jam padėjusiems – visos klasės buvo apdovanotos dideliais maišais mandarinų, kuriuos mokiniai suvalgė klasės žiburėlio metu.

III G klasės mokinė Justė Uscilaitė

Kategorijos: Naujienos.

Komentavimo galimybė išjungta.