Projektas „Kalėdinės dirbtuvės- Trakai 2020 Lietuvos kultūros sostinė“

Gruodžio 5- 20 dienomis Aukštadvario gimnazijoje vyko didelis projektas „Kalėdinės dirbtuvės- Trakai 2020 Lietuvos kultūros sostinė“. Jo metu vyko įvairios veiklos, o dalyvavo visi bendruomenės nariai.

Pirmą projekto dieną visi gimnazijos moksleiviai po ilgosios pertraukos gamino kalėdines langų papuošimo dekoracijas. Gruodžio 9 dieną technologijų mokytoja- metodininkė O. Lemežienė su II G – IV G mokiniais važiavo į Trakų Amatų centrą, kur gamino žolynais inkrustuotas medines žvakides – medinaičius. Gruodžio 12 d. tikybos, etikos ir muzikos mokytojos vedė adventinę popietę 5- 6 klasių mokiniams. Aktyvūs buvo ir gimnazijos krepšininkai, kurie dalyvavo kalėdiniame krepšinio turnyre Trakuose ir užėmė 3 vietą. Savo gražiais darbais stebino JMB nariai. Jie savo gamintomis dekoratyvinėmis kalėdinėmis kojinėmis ir vainikais papuošė kiekvieno gimnazijos kabineto duris, iš gamtinių medžiagų pagamintomis žvakidėmis sveikino Šv. Domininko namų, Čižiūnų socialinių paslaugų centro gyventojus.

Projekto baigiamasis renginys buvo naujametinis karnavalas.

Kategorijos: Naujienos.

Komentavimo galimybė išjungta.