Projektas „Vaikų ir paauglių įtraukimas į sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą“ gimnazijoje

Š.m. vasario 4-7 d. 5-6 klasių mokiniai dalyvavo Baltijos „Gyvenimo meno“ labdaros ir paramos fondo įgyvendinamam ES lėšomis organizuotame projekte „Vaikų ir paauglių įtraukimas į sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą“, skirtame  įtraukti vaikus ir paauglius į sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą efektyvių, inovatyvių, psichikos ir fizinę sveikatą stiprinamųjų programų pagalba. Tikslingos fondo mokymų programos padeda spręsti moksleivių psichinės sveikatos problemas, sukeliamas nuolatinio psichinio, fizinio nuovargio ir patiriamo emocinio streso, suteikia teorinių žinių̨ ir praktinių įgūdžių, padedančių valdyti kasdieninius stresus, šalinti psichinę įtampą ir fizinį nuovargį, skatina fizinį aktyvumą.

Kategorijos: Naujienos.

Komentavimo galimybė išjungta.