Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo paminėjimas

Aukštadvario gimnazijos bendruomenė kovo 9 dieną Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30 metį paminėjo dalyvaudama Lietuvos moksleivių sporto asocijacijos inicijuotoje Pilietiškumo ugdymo akcijoje. ,,Lietuvos Nepriklausomybės diena‘‘.
Gimnazijos bendruomenė: mokiniai, mokytojai, gimnazijos darbuotojai dalyvavo sportiniame žygyje į Velnio duobę. Fizinį aktyvumą skatinamčiame renginyje kūno kultūros mokytojai A. Kazlauskienė ir A. Kazlauskas padedami III G kl mokinių paruošė 5 orintacinius punktus. Mokinių komandos juos suradę, juose turėjo atlikti istorines-geografines užduotis, kurias parengė istorijos mokytojos A. Varankevičienė ir D. Kvedaravičienė. Finiše mokinių (vieni bėgo, kiti žygiavo) laukė gimnazijos direktorius A.Valančiauskas ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Varankevičienė, kurie pasveikino žygio dalyvius , įteikė organizatorių įsteiktus prizus ir dalyvio pažymėjimus. Etnokultūrologė Rita Balsevičiūtė papasakojo apie pokario laikotarpį Aukštadvario apylinkėse, o Jaunųjų miško bičiulių būrelio nariai ir vadovė Č. Pociūnienė akcijos dalyvius vaišino skania arbata.
Sveikinome vieni kitus Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30 mečio proga ir linkėjome didžiuotis tėvyne, Lietuva.

Deimantė Stasiūnaitė
Aukštadvario gimnazijos III G kl. mokinė

Kategorijos: Naujienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>