Sausis

01 10 mokykloje vyko biologijos olimpiada (mokytoja J. Budrevičienė).

01 11 mokykloje vyko rusų kalbos olimpiada (mokytoja A. Almantienė).

01 13 mokiniai ir mokytojai dalyvavo akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Mokiniai dalyvavo Aukštadvario Kristaus Atsimainymo bažnyčioje organizuotame Laisvės gynėjų dienos paminėjimo renginyje (T. Mikutavičienė, A. Stankevičienė).

01 13 K. Šukelytė (10 kl.), M. Žiemelis 10 (kl.) dalyvavo kulkinio šaudymo tarptautinėse varžybose „Polonijos taurė“, kurios vyko Vilniuje (būrelio vadovas V. Stukas).
01 15 V. Morozaitė (10 kl.), M. Grušauskaitė (10 kl.), J. Brazionytė (12 kl). dalyvavo rajoninėje chemijos olimpiadoje (mokytoja M. Puikienė).

01 20 6 klasės mokinė U. Špiliauskaitė laimėjo mokykloje epistolinio rašinio konkursą („Parašyk tave žavinčiam sportininkui arba sporto pasaulio atstovui laišką apie tai, ką tau reiškia olimpinės žaidynės“). Mokinės rašinys buvo išsiųstas į rajoninį turą (mokytoja L. Balevičiūtė).

01 20 mokykloje vyko anglų kalbos olimpiada (mokytojas D. Stasiūnas).

01 20 mokiniai dalyvavo rajoninėje biologijos olimpiadoje:

  1. E. Balukonytė – 9 kl.
  2. R. Mackevičius – 9 kl.
  3. S. Marcinkevičius – 9 kl.
  4. E. Karpičius – 10 kl.
  5. M. Žiemelis – 10 kl.
  6. E. Venciūtė -  11 kl.
  7. J. Brazionytė – 12 kl. (mokytoja J. Budrevičienė).

01 25 11 klasės mokinė L. Vitašneva dalyvavo rajono filologų konkurse. Mokinės darbas rajone buvo įvertintas puikiai ir pateko į respublikinį turą (mokytoja L. Balevičiūtė).

01 26 L. Vitašneva (11 kl.) dalyvavo rajoninėje rusų kalbos olimpiadoje (mokytoja A. Almantienė).

01 27 S. Marcinkevičius (9 kl.), A. Asanavičius (9kl.), M. Bučelytė (11 kl.), Ž. Verseckas (11 kl.) dalyvavo rajoninėje fizikos olimpiadoje (mokytojas J. Monkevičius).

01 30-31 10 -12 klasių mokiniai dalyvavo lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiadoje (L. Balevičiūtė, B. Lapinskienė).
Sausio mėnesį mokykloje vyko vaikinų tarpklasinės krepšinio varžybos. Jų metu klasių komandos kovojo dviejose grupėse:
6 – 9 klasių grupėje pirmą vietą iškovojo 8, antrą – 9, trečią – 7 klasė.
10 – 12 klasių  grupėje pirmą vietą iškovojo 12, antrą – 11, trečią – 10 klasė.

Komentavimo galimybė išjungta.