Balandis

04 02 12 kl. mokiniai dalyvavo lietuvių kalbos įskaitoje (mokytojos L. Balevičiūtė, B.Lapinskienė).

04 04 7 kl. mokiniai vyko į edukacinę – pažintinę kelionę į Vilnių (mokytoja D.Kvedaravičienė).

04 04 11 kl. mokinė M. Daugirdaitė dalyvavo respublikinėje technoligijų olimpiadoje ir užėmė pirmąją vietą (mokytoja O. Lemežienė).

04 05 12 kl. mokiniai dalyvavo užsienio kalbų įskaitose (mokytojai A. Almantienė, D. Stasiūnas, E. Liucvaikienė, Z. Almantienė).

04 10 mokiniai dalyvavo velykinėje popietėje Čižiūnų senelių globos namuose (mokytoja R. Nemeikštienė).

04 12 mokiniai dalyvavo renginyje „Nedegink žolės, saugok gamtą ir save“, kuris vyko Vilniuje, Europos aikštėje (JMB būrelio vadovė Č. Pociūnienė).

04 13 mokiniai dalyvavo susitikime su Elektrėnų mokymo centro dėstytojais (soc. pedagogė S. Simanavičienė).

04 13 11 kl. mokinė L. Vitašneva dalyvavo Lietuvos jaunųjų filologų konkurse, kuris vyko Pasvalyje. L. Vitašnevai įteiktas Švietimo ir mokslo ministro G. Steponavičiaus pagyrimo raštas už poeziją 44-ajame Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurse. Mokytojai L.Balevičiūtei įteiktas Pasvalio savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus padėkos raštas už mokinės parengimą konkursui.

04 13 mokiniai dalyvavo finalinėse šaudymo varžybose, kurios vyko Alytaus Antano Ramanausko – Vanago gimanazijoje (šaudymo būrelio vadovas V. Stukas).

04 13, 17, 18, 23 mokiniai sodino sodinukus Aukštadvario girininkijos Vilūnų miške (JMB būrelio vadovė Č. Pociūnienė).

04 18 mokiniai dalyvavo popietėje „Pavasaris – turizmo sezono pradžia“ (jaunųjų teatralų būrelio vadovė T. Mikutavičienė, mokytoja A. Stankevičienė).

04 19 mokiniai dalyvavo akcijoje „Išlaisvinkime miškus nuo šiukšlių“ (JMB būrelio vadovė Č. Pociūnienė).

04 24 mokiniai dalyvavo pavasario kroso estafetės varžybose, kurios vyko Lentvaryje (mokytoja R. Monkevičienė).

04 24 11 kl. mokinys P. Nairanauskas dalyvavo konkurse – verslo žaidime „Renkuosi verslą“, kuris vyko VGTU.

04 24 mokiniai sodino sodinukus Alešiškių miške (JMB būrelio vadovė Č. Pociūnienė).

04 27 mokiniai vyko į technologijų idėjų mugę, kuri vyko Lietuvos edukologijos universitete (mokytoja O. Lemežienė, soc. pedgogė S. Simanavičienė).

04 27 mokiniai dalyvavo orientacinio sporto varžybose, Skrebės miške (mokytoja A. Kazlauskienė).

04 30 11 kl. mokinė M. Daugirdaitė ir 10 kl. mokinė K. Šukelytė dalyvavo švietimo įstaigų projektinių darbų pristatyme – konkurse, kuris vyko Trakų švietimo centre (mokytoja O.Lemežienė).

Komentavimo galimybė išjungta.