Spalis

10 04 – 06 12kl. mokiniai R. Bušauskas, V. Nemeikštytė, J. Valančiauskaitė, mokytoja B.Lapinskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Varankevičienė dalyvavo projekte ESFRPE „Lietuva Polska 2007 – 2013“ „Projektas kaip mokymosi ir bendravimo priemonė“.

10 05 Mokykloje vyko Mokytojų dienos šventė. Trakų kultūros rūmuose vykusios šventės metu buvo įteiktos padėkos: Mero padėka lietuvių kalbos mokytojai metodininkei B. Lapinskienei už kūribingą pedagoginę, metodinė ir projektinę veiklą; LR švietimo ir mokslo ministerijos ministro G. Steponavičiaus padėka lietuvių kalbos mokytojai metodininkei Linai Balevičiūtei už kūrybingą ilgametį pedagoginį darbą; Trakų rajono švietimo, kutūros, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus padėkos – istorijos vyr. mokytojai Danutei Kvedaravičienei už kūrybingą pedagoginį darbą ir aktyvią visuomeninę veiklą, informacinių technologijų vyr. mokytojui V. Antanaičiui už kūrybingą pedagoginį darbą ir aktyvią visuomeninę veiklą.

10 06 6kl. mokiniai dalyvavo pažintinėje ekskursijoje po Aukštadvario regioninį parką. (mokytoja D. Kvedaravičienė).

10 07 5-11 Mokiniai ir mokytojai dalyvavo renginyje „Laukais ir miškais skuba ruduo“ (organizatoriai: mokytojos A. Kazlauskienė, J. Budrevičienė, JMB būrelio vadovė Č. Pociūnienė).

10 13 Aukštadvario vidurinėje mokykloje vyko krepšinio varžybos. Mokiniai varžėsi su Rūdiškių gimnazijos komanda. Nugalėjo mūsų mokyklos komanda.

10 19 Mokyklos krepšinio komanda žaidė krepšinį Onuškio vidurinėje mokykloje. Nugalėtojai – onuškiečiai.

Komentavimo galimybė išjungta.