Kovas

03 07  9-12 kl. mokiniai dalyvavo krepšinio taurės varžybose, skirtose Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti (mokytoja A. Kazlauskienė).

03 05   Direktoriaus padėkos už labai gerą mokymąsi  per II trimestrą pareikštos šiems mokiniams: U. Beliukevičiūtei (5 kl.), M. Antanaitytei (5 kl.), A. Tomenkaitei (5 kl.), D. Stasiūnaitei (6 kl.) A. Petkūnaitei (8kl.), E. Verseckaitei (8kl.), D. Stasiūnaitei (8kl.), D. Ditkevičiui (10kl.).

Direktoriaus padėkos už labai gerą lankomumą per II trimestrą pareikštos šiems mokiniams:U. Beliukevičiūtei (5 kl.),  A. Tomenkaitei (5 kl.), E. Makšeckui (5 kl.),  K. Asanavičiūtei (6 kl.),  T. Dolmantui (6 kl.), A. Kairiui (6 kl.), E. Zamaro (6 kl.), J.Žalpytei (6 kl.),  K. Gaulytei  (7kl.),  K. Kuvyčkai (7 kl.), D. Kvedaravičiūtei (7 kl.), L. Gribauskui (8 kl.), D. Stasiūnaitei (8 kl.), L. Asanavičiui (9 kl.), R. Naruševičiūtei (10 kl.), A. Morkūnaitei (10 kl.),  V. Beliokui (10kl.), Edgar Raiževskij (L kl.), Ernest Raiževskij (L kl.).

03 06 I. Baškevičiūtė (8 kl.), dalyvavo Lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkurso ,, Tramtatulis“ atrankineme ture, kuris vyko Trakų kultūros rūmuose (etnografinio būrelio vadovė R. Balsevičiūtė).

03 10 mokiniai ir mokytojai dalyvavo akcijoje „Gyvasis tautos žiedas“, nacionaliniame konkurse ,, Lietuvos istorijos žinovas“. Renginiai skirti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo  25-ečiui paminėti. Nacionalinio konkurso mokykloje nugalėtoju tapo L. Asanavičius (9 kl.),  (mokytojos A. Varankevičienė, D. Kvedaravičienė, klasių auklėtojai).

03 09 G. Ašmenaitė (5 kl.), U. Liucvaikytė (6 kl.), R. Palionytė (6 kl.), D. Radišauskas (6 kl.) dalyvavo renginyje, skirtame Tarptautinei moters dienai, Čižiūnų paslaugų centre (JMB būrelio  vadovė Č. Pociūnienė).

03 11 mokiniai ir mokytojai dalyvavo Aukštadvario seniūnijos renginyje, skirtame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-ečiui paminėti (jaunųjų teatralų būrelio vadovė T. Mikutavičienė, mokytoja A. Stankevičienė).

03 13  6 ir 8 kl. mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje ,,Aukštadvario krašto istorija močiutės raštuose“. Pamoka skirta Lietuvos etnografinių regionų metams. Pamokoje dalyvavo senjorė V. Pilipavičienė (mokytojos L. Balevičiūtė, B. Lapinskienė,  jaunųjų teatralų būrelio vadovė T. Mikutavičienė).

03 13  6-8 kl. mokiniai dalyvavo  geografijos Mažųjų olimpijadoje ,, Mano gaublys – 2015“ (mokytojos A. Kazlauskienė, D. Kvedaravičienė, J. Budrevičienė).

03 13  10-12 kl. mokiniai dalyvavo integruotoje ekonomikos pamokoje- susitikime su Swedbanko atstovais. Renginys skirtas vaikų finansinio švietimo savaitei (mokytoja V. Nairanauskienė, būrelio ,,Kurkim savo ateitį“ vadovė R. Žuklienė).

03 19 mokiniai ir mokytojai dalyvavo Žemės vėliavos kėlimo ceremonijoje (direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Varankevičienė).

03-19  5-12 kl. mokiniai dalyvavo matematikos konkurse ,,Kengūra 2015“ (mokytojai  K. Venckus, L. Venckienė, O. Lemežienė, K. Lemežis).

03 19  5-12 klasių mokiniai ir mokytojai dalyvavo susitikime su ornitologu G. Petkumi (mokytoja J. Budrevičienė).

03 20 I. Baškevičiūtė (8 kl.) dalyvavo Dzūkijos regiono Lietuvos vaikų ir moksleivių konkurse  ,, Tramtatulis“. Konkursas vyko Perlojos kultūros centre (etnografinio būrelio vadovė R. Balsevičiūtė).

03 16-20 mokinių darbeliai buvo eksponuojami parodoje ,, Paukščiai grįžta namo“ (mokytoja J. Budrevičienė, klasių auklėtojai).

03 20 mokiniai ir mokytojai dalyvavo Žemės dienos baigiamąjame renginyje ,, Paukščiai grįžta namo“, kuris vyko Aukštadvario regioninio parko lankytojų centre (klasių auklėtojai, direktoriaus pavaduotoja ugdymui A.Varankevičienė, JMB būrelio vadovė Č. Pociūnienė).

03-20  5-10 kl. mokiniai dalyvavo inkilų iškėlimo akcijoje (JMB būrelio vadovė Č. Pociūnienė).

03 23-27  5-10 klasių mokiniai dalyvavo projekte ,,Margučio raštai“ (mokytojos O. Lemežienė, N. Bisikirskienė, D. Čepaitienė, D. Kvedaravičienė).

03 24   9-11 kl. mokiniai dalyvavo teisinių žinių konkurse ,,Temidė“. Konkursas vyko Trakuose, Trasalyje (soc. pedagogė G. Revenkienė, spec. pedagogė S. Simanavičienė, mokytoja D. Kvedaravičienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Varankevičienė).

0324, 26 L. Asanavičius (9 kl.), S. Račkauskaitė (11 kl.), G. Bagdzevičiūtė (11 kl.), D. Ditkevičius (12 kl.) dalyvavo rajoninių olimpiadų ir konkursų nugalėtojų ir juos ruošusių mokytojų pagerbimo šventėje, kuri vyko Trakuose, Trasalyje ( mokytojos O. Lemežienė, J.Budrevičienė, B. Lapinskienė).

03 27  5-10 kl. mokiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje į Vilniaus Rinktinės raitąjį būrį ir Kinologijos centrą (soc. pedagogė G. Revenkienė, būrelio ,,Kurkim savo ateitį“  vadovė R. Žuklienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Varankevičienė).

03 27 M. Baškevičiūtė (9 kl.), R. Traskauskaitė (10 kl.) dalyvavo Pasaulinės žemės dienos baigiamajame renginyje, kuris vyko Vilniuje ( JMB būrelio vadovė Č. Pociūnienė).

03 29  10 kl. mokiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje po Vilniaus senamiestį, vyko į teatrą, žiūrėjo spektaklį ,,Primadonos“ (mokytoja D. Kvedaravičienė).

03 30  12 kl. mokiniai dalyvavo lietuvių kalbos ir literatūros įskaitoje (komisijos pirmininkė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Varankevičienė, vykdytojai – S. Simanavičienė (spec. pedagogė), R. Žuklienė (mokytojo padėjėja), egzaminuotoja – mokytoja B. Lapinskienė, vertintojai – mokytojai  L. Balevičiūtė, D. Kazlauskas).

Komentavimo galimybė išjungta.