Lapkritis

11 04 mokyklos krepšininkų komanda dalyvavo krepšinio varžybose , kurios vyko Onuškio Donato Malinausko gimnazijoje ( mokytojas A. Kazlauskas).

11 16 mokiniai dalyvavo konkurse „Mokyklų kovos“ (mokytojas D. Stasiūnas, specialioji pedagogė S. Simanavičienė).

11 09 IT konkurse dalyvavo šie III-IV kl. mokiniai: Dovydas Ditkevičius, Marius Mikalauskas, Šarūnas Špakauskas, Lukas Blaževičius, Jovita Grušauskaitė, Augustinas Žukas (mokytojas Vytautas Antanaitis).

11 12 vyko krepšinio čempionato „Manija“ varžybos, kurios vyko Aukštadvario gimnazijoje. Mūsų mokyklos komanda pralaimėjo Rūdiškių gimnazijos krepšininkų komandai (mokytoja A. Kazlauskienė).

11 10 IT konkurse „Bebras“ dalyvavo šie I-II kl. mokiniai: Aidas Pociūnas, Lukas Asanavičius, Monika Baškevičiūtė, Erika Abucevičiūtė, Katrin Šaulova, Linas Marcinkevičius, Lukas Užkurnys, Danielius Fiodorovas, Danielė Stasiūnaitė, Eglė Verseckaitė, Ainė Petkūnaitė, Deividas Ramanauskas, Linas Gribauskas (mokytojas V. Antanaitis).

11 11 IT konkurse „Bebras“ dalyvavo šie 7-8 kl. mokiniai: Deimantė Stasiūnaitė, Ugnė Liucvaikytė, Domas Pašinskas, Reda Palionytė, Gintarė Morozaitė, Karolina Gaulytė, Kostas Kozėla, Minvydas Račkauskas , Domantas Rimka, Viktorija Narbutaitė (mokytojas V. Antanaitis).

11 12 IT konkurse „Bebras“  dalyvavo šie 5-6 kl. mokiniai: Austėja Abucevičiūtė, Goda Liucvaikytė, Rusnė Palionytė, Titas Perednis, Meda Antanaitytė, Dominykas Kokšta, Aurimas Arlauskas, Andrius Arlauskas , Ula Beliukevičiūtė (mokytojas V. Antanaitis).

11 16 krepšinio čempionato „Manija“ varžybose, kurios vyko Aukštadvario gimnazijoje, mūsų mokyklos krepšininkų komanda laimėjo prieš Onuškio Donato Malinausko gimnazijos krepšininkų komandą (A.Kazlauskienė).

11 16 mokiniai ir mokytojai dalyvavo akcijoje „Tolerancijos mozaika“, skirtoje Tarptautinei tolerancijos dienai paminėti (soc. pedagogė S. Simanavičienė, klasių auklėtojai).

11 18 Teisinių žinių konkurse „Protų mūšis – Sidabrinis protas“, kuris vyko Trakuose, dalyvavo šie mokiniai: Gabija Dakinevičiūtė (I kl.), Ainė Petkūnaitė( I kl.), Edita Ruseckaitė (I kl.), Eglė Verseckaitė (I kl.), Danielė Stasiūnaitė (I kl.), Minvydas Račkauskas (8 kl.) (soc. pedagogė S. Simanavičienė).

11 19 kraštotyrinio kūrybinio konkurso „Eksponatai laikmečio liudininkai“ ir etnokultūros projekto „Tautos dvasios beieškant“ baigiamojoje šventėje dalyvavo  ir  buvo apdovanoti šie mokiniai: Andrius Arlauskas (6 kl., įtektas pagyrimo raštas), Karolina Gaulytė (8 kl., įteiktas diplomas – III vieta), Neringa Ignatavičiūtė (8 kl., įteiktas diplomas – III vieta), Edvardas Makšeckas (6 kl., įteiktas pagyrimo raštas), Deimantė Stasiūnaitė (7 kl. įteiktas diplomas -  III vieta), Gabrielė Marčiulaitytė (IV kl. įteiktas diplomas – II vieta), Simona Račkauskaitė ( IV kl. įteiktas diplomas – II vieta);  (mokytojas Kazys Venckus, įteikta padėka).

11 23 I ir II klasės mokiniai parengė ir pristatė mokyklos bendruomenei stendą, skirtą Lietuvos kariuomenės dienai paminėti (mokytojos D. Kvederavičienė ir A. Varankevičienė).

11 27 renginyje „Spygliuočių medžių vaisų rinkimas“ dalyvavo šie mokiniai Živilė Kacilauskaitė (IV kl.), Simona Račkauskaitė (IV kl.), Karolina Venciūtė (IV kl.), Aistė Morkūnaitė (III kl.), Raminta Traskauskaitė ( III kl.), Lukas Užkurnys ( II kl.), Monika Baškevičiūtė ( II kl.), Martynas Špiliauskas ( I kl.), Edita Ruseckaitė (I kl.), Meda Antanaitytė (6 kl.), Gabrielė Ašmenaitė ( 6 kl.), Ula Beliukevičiūtė (6 kl.), Monika Gustevičiūtė (7 kl.), Kamilė Asanavičiūtė (7 kl.), Justė Uscilaitė (7 kl.), Laura Ezerskaitė (7 kl.), Reda Palionytė (7 kl.), Ugnė Liucvaikytė (7 kl.), Goda Liucvaikytė ( 5 kl.); (JMB būrelio vadovė Č. Pociūnienė).

11 30 krepšinio čempionato „Manija“ varžybose Aukštadvario gimnazijoje mūsų mokyklos krepšininkų komanda laimėjo prieš Paluknio Medeinos gimnazijos krepšininkų komandą (A.Kazlauskienė).

11 30 viktorinoje „AIDS – geriau žinoti“, kuri vyko Aukštadvario gimnazijoje, dalyvavo šie II klasės mokiniai: Danielius Fiodorovas, Vitalij Geibavičius, Viktorija Jerofejeva, Paulius Kazlauskas, Linas Marcinkevičius, Vaidas Naruševičius, Miroslav Samatovič, Elena Soročinskaja, Jurgita Stulgytė, Katrin Šaulova, Laura Taločkaitė (spec. pedagogė S. Simanavičienė, mokytojas V. Antanaitis).

Komentavimo galimybė išjungta.