Kovas

03 02 rajoninėje geografijos olimpiadoje, kuri vyko Trakų švietimo pagalbos tarnyboje,  dalyvavo I. Baškevičiūtė (I kl.), L. Asanavičius (II kl.) (mokytoja A. Kazlauskienė).

03 02 II-IV kl. mokiniai dalyvavo susitikime su MRU saugumo fakulteto studente Živile Mikalauskaite (direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Varankevičienė).

03 01 6 kl. mokiniai dalyvavo Sveikatiados sveikuolių – šaunuolių konkurse (mokytoja E. Liucvaikienė).

03 07-10 5-8 kl., I-II kl. mokiniai dalyvavo nacionaliniame moksleivių konkurse „Švari kalba – švari galva“ (mokytojai  L. Balevičiūtė, B. Lapinskienė, V. Antanaitis).

03 08 5-6 kl. mokiniai dalyvavo varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“. Varžybos vyko Paluknio „Medeinos“ gimnazijoje (mokytoja A. Kazlauskienė).

03 08  II kl. mokiniai L. Užkurnys, A. Pociūnas dalyvavo Kovo 8 – osios šventėje, kuri vyko Trakų miškų urėdijoje (JMB būrelio vadovė Č. Pociūnienė).

03 08 A. Abucevičiūtė (5 kl.), G. Liucvaikytė (5 kl.) , R. Palionytė (5 kl.), R. Palionytė (7 kl.), U. Liucvaikytė (7 kl.) dalyvavo Kovo 8 – osios šventėje Aukštadvario pensionate  (JMB būrelio vadovė Č. Pociūnienė).

03 08 7 klasės mokiniai  –  K. Asanavičiūtė,  L. Ezerskaitė,  M. Gustevičiūtė,  J. Uscilaitė, D. Pašinskas –  dalyvavo Kovo 8 – osios šventėje, kuri vyko Čižiūnų socialinių paslaugų centre (JMB būrelio vadovė Č. Pociūnienė).

03 09 5-8, I-IV klasių mokiniai dalyvavo lietuvių kalbos – istorijos netradicinėje pamokoje „Niekas neužgesino, neužgniaužė Lietuvos troškimo“.  Pamoką vedė LR kariuomenės vyr. kapelionas  Majoras Alfonsas Bulotas ir Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio dalyvis Vytautas Markevičius  (mokytojai  L. Balevičiūtė, B. Lapinskienė, D. Kazlauskas, A. Varankevičienė, D. Kvederavičienė).

03 08 gimnazijos mokiniai ir mokytojai  dalyvavo parodoje-pamokoje „Nariuotakojai mokykloje“. Parodą pristatė Palangos zoologijos sodo darbuotojai ( direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Varankevičienė).

03 10 gimnazijos bendruomenė dalyvavo Lietuvos nacionaliniame konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“. Nugalėtojas – M. Račkauskas (8 kl.) (mokytojos A. Varankevičienė,  D. Kvederavičienė).

03 11 8 kl. II-IV kl. mokiniai dalyvavo krepšinio varžybose, skirtose Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo dienai paminėti (mokytoja A. Kazlauskienė).

03 15-16 5-7, III-IV kl. mokiniai dalyvavo technologijų netradicinėje (margučių marginimo, žvakių liejimo) pamokoje (mokytoja O. Lemežienė, logopedė R. Žuklienė).

03 16 7 kl. mokiniai dalyvavo biologijos netradicinėje pamokoje „Paukščių vaivorykštė“ (mokytoja J. Budrevičienė).

03 17 5-8, I-IV kl. mokiniai dalyvavo matematikos konkurse „Kengūra 2016“ (mokytojai  K. Venckus, L. Venckienė, O. Lemežienė, K. Lemežis).

03 17 6-8 kl. I-IV kl. mokiniai dalyvavo geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“ (mokytoja A. Kazlauskienė).

03 17 5-8 kl. I-IV kl. mokiniai dalyvavo renginyje „Žemela motula“. Renginys skirtas  Žemės dienai paminėti (dramos būrelio vadovė T. Mikutavičienė, klasių auklėtojai, direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Varankevičienė).

03 18 I-III klasių mokiniai dalyvavo geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“ (mokytoja A. Kazlauskienė).

03 23 5-7 kl., I-IV kl. mokiniai dalyvavo pažintinėje išvykoje Vilniuje (Belmonto pramogų centras, Pūčkorių atodanga, „Forum Cinemas Akropoly“, televizijos bokštas) (JMB būrelio vadovė Č. Pociūnienė).

03 29 II kl. mokiniai vyko į etnografinį Tiltų kaimą (mokytojo padėjėja R. Žuklienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Varankevičienė).

Komentavimo galimybė išjungta.