Lapkritis

11 09 prevencinės veiklos viktorinoje ,, Sidabrinis protas“ dalyvavo šie II G kl. mokiniai: D. Dakinevičiūtė, E. Ruseckaitė, E. Verseckaitė, D. Ramanauskas, J. Skirka, G. Petravičiūtė, I. Baškevičiūtė, V. Babaitytė; I G kl. mokinys M. Račkauskas ir III G kl. mokinys P. Kadoš (soc. pedagogė S. Simanavičienė).

11 07-11 11 IT konkurse „Bebras“ dalyvavo 5-8 kl. ir I-IV G kl. mokiniai (mokytojas V. Antanaitis).

11 10 IT konkurse ,,Bebras“ dalyvavo šie I G kl. mokiniai: M. Račkauskas, D. Rimka, K. Kozėla, K. Gaulytė, N. Ignatavičiūtė, V. Narbutaitė; II G kl. mokiniai: D. Stasiūnaitė, A. Petkūnaitė, E. Verseckaitė, D. Ramanauskas, V. Daugirdas (mokytojas V. Antanaitis).

11 10 mokiniai ir mokytojai dalyvavo penktokų krikštynose. Krikštatėviai II G kl. mokiniai (direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Varankevičienė, mokytoja A. Kazlauskienė, soc. pedagogė S. Simanavičienė).

11 11 II-IV G kl. mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje ,,Pabėgimas iš sovietinės pilkumos: jaunimo maištas“. Pamoką vedė Lietuvos genocido ir rezistencijos tyrimo centro darbuotojos ( mokytojos A. Varankevičienė, D. Kvedaravičienė).

11 11  I-IV G kl. mokiniai dalyvavo mokinių krepšinio čempionato ,,Manija“ varžybose (mokytoja A. Kazlauskienė).

11 12 5-8 kl. mokiniai dalyvavo šaudymo varžybose, kurios vyko Aukštadvario gimnazijoje (šaudymo būrelio vadovas V. Stukas).

11 15 5-8 kl., II-III G kl. mokiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje – floristinių kompozicijų pamokoje ,, Kalėdiniai vainikai“ ( JMB būrelio vadovė Č. Pociūnienė).

11 16 8 kl. mokiniai dalyvavo integruotoje lietuvių literatūros ir istorijos pamokoje, kuri vyko netradicinėje aplinkoje – Užutrakio dvare ( mokytoja L. Balevičiūtė).

11 17 I-III G kl.  mokiniai dalyvavo viktorinoje ,,Sidabrinis protas“. Viktorina vyko Trakų švietimo pagalbos tarnyboje (soc. pedagogė S. Simanavičienė).

11 17 5-6 kl. mokiniai dalyvavo kvadrato varžybose, kurios vyko Onuškio D. Malinausko gimnazijoje, ir užėmė I vietą (mokytoja A. Kazlauskienė).

11 18 5-6 kl. mokiniai dalyvavo zoninėse kvadrato varžybose, kurios vyko Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazijoje (mokytoja A. Kazlauskienė).

11 22 III-IV G kl. mokiniai dalyvavo seminare, kurį organizavo Header Group organizatoriai (būrelio „Kurkim savo ateitį“ vadovė, mokytoja V. Nairanauskienė).

11 23 I-IV G kl. mokiniai dalyvavo krepšinio čempionato „Manija“ varžybose, kurios vyko Aukštadvario gimnazijoje (mokytoja A. Kazlauskienė).

11 23 6-8 kl. mokiniai dalyvavo akcijoje „Mūsų miškas bus švarus“ (JMB būrelio vadovė Č. Pociūnienė).

11 25 II-IV G kl. mokiniai dalyvavo parodoje „Idėjų mugė“,  kuri vyko Lietuvos edukologijos universitete (mokytoja O. Lemežienė, logopedė R. Žuklienė).

11 29 7-8 kl. mokiniai dalyvavo paskaitoje „Atsakomybė pagal Baudžiamąjį kodeksą už vagystes, pavojai sveikatai ir gyvybei, vagystės iš transformatorinių (alyvų vagystė)“( soc. pedagogė S. Simanavičienė).

11 30 I-IV G kl. mokiniai dalyvavo krepšinio čempionato „Manija“ varžybose, kurios vyko Aukštadvario gimnazijoje (mokytoja A. Kazlauskienė).

11 30 8 kl, I-IV G kl. mokiniai žiūrėjo laidą internetinėje erdvėje apie AIDS prevenciją „Geriau žinoti“. pranešimą skaitė Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro direktorius S. Čaplinskas. IV G kl. mokiniai paruošė stendą, skirtą AIDS dienai paminėti (mokytoja J. Budrevičienė).

Komentavimo galimybė išjungta.