Gruodis

12 02  5-8 kl., I-IV G kl. mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje, kuri vyko netradicinėje erdvėje pagal Jaunimo mainų projektą „Erasmus + “ programą „Make your life with music“(mokytoja A.Stankevičienė, dramos būrelio vadovė T.Mikutavičienė).

12 05  III-IV G kl. mokiniai dalyvavo netradicinėje technologijų pamokoje „Kalėdų belaukiant“. Pamoka vyko Rūdiškių amatų centre (mokytoja O. Lemežienė).

12 09  5-7 kl. mokiniai dalyvavo futbolo varžybų regioniniame etape, kuris vyko Vilniaus r. Rudaminos gimnazijoje (futbolo būrelio treneris V.Varankevičius).

12 06,08   5-8 kl. mokiniai dalyvavo adventiniame renginyje, integruotame dorinio ugdymo su kitų dalykų pamokomis (mokytojos D.Čepaitienė , D.Kvedaravičienė).

12 06   8 kl. mokiniai dalyvavo netradicinėje lietuvių kalbos pamokoje „Kalėdų belaukiant“. Pamoka vyko Rūdiškių amatų centre (direktoriaus pavaduotoja ugdymui A.Varankevičienė, mokytoja L.Balevičiūtė).

12 07   I-IV G kl. mokiniai dalyvavo krepšinio čempionato „Manija“ varžybose, kurios vyko Onuškio Donato Malinausko gimnazijoje (mokytoja A.Kazlauskienė).

12 07   5-8 kl., I-IIG kl. mokiniai dalyvavo Kalėdinėje popietėje, kuri vyko Trakų miškų urėdijoje (JMB būrelio vadovė Č. Pociūnienė).

12 08   mokinės K. Asanavičiūtė (8kl.), J.Uscilaitė (8kl.), M. Gustevičiūtė (8kl.), M. Baškevičiūtė (III G kl.) dalyvavo Kalėdinėje popietėje Kauno r. Girionyse (JMB būrelio vadovė Č.Pociūnienė).

12 14    II-IV G kl. mokiniai dalyvavo Kalėdiniame turnyre 3×3. turnyras vyko Aukštadvario gimnazijoje (mokytojai A.Kazlauskienė, A.Kazlauskas).

12 14 mokiniai J. Ignatavičiūtė (5 kl.), P. Kvedaravičius (5 kl.), D. Kvedaravičiūtė (I G kl.)dalyvavo spaudos konferencijoje ,, Vaiko dienos centrų šeimos įgalinimo paslaugų svarba ir poveikis, didinant rizikos grupės vaikų ir jų šeimos narių gerovė“. Konferencija vyko Vilniuje (dienos centro ,, Navininkai“ socialinė pedagogė N. Zubrickienė).

12 15   mokiniai K. Asanavičiūtė (8kl.), L. Ezerskaitė (8kl.), R. Palionytė (8kl.), A. Abucevičiūtė (6kl.), M. Bartaševičiūtė (8kl.), U. Liucvaikytė (8kl.) , M. Gustevičiūtė (8kl.) dalyvavo akcijoje „Parsinešk Kalėdas į namus“. Akcija vyko Aukštadvaryje, Šv.Domininko namuose (JMB būrelio vadovė Č.Pociūnienė).

12 15   mokiniai K. Asanavičiūtė (8kl.), L. Ezerskaitė (8kl.), U. Liucvaikytė (8kl.) dalyvavo akcijoje „Parsinešk Kalėdas į namus“, kuri vyko Čižiūnų socialinių paslaugų centre (JMB būrelio vadovė Č.Pociūnienė).

12 16    7-8 kl. I G kl. mokiniai dalyvavo kulkinio šaudymo varžybose, kurios vyko Alytuje (šaudymo būrelio vadovas V. Stukas).

12 16 II-IV G kl. mokiniai dalyvavo krepšinio čempionato ,, Manija“ varžybose, kurios vyko Rūdiškių gimnazijoje (mokytoja A. Kazlauskienė).

12 21    I-III G kl. mokiniai dalyvavo biologijos olimpiadoje (mokytojos J.Budrevičienė,  M.Puikienė, A.Varankevičienė ).

12 20   mokinės E. Ruseckaitė (II G kl.), M. Baškevičiūtė (III G kl.) dalyvavo akcijoje „Parsinešk Kalėdas į namus“ , kuri vyko Vilniuje Katedros aikštėje (JMB būrelio vadovė Č.Pociūnienė).

12 03-23    mokiniai puošė mokyklą, savo klases (klasių auklėtojai, mokytojos O.Lemežienė, N.Bisikirskienė, D.Čepaitienė, D.Kvedaravičienė).

12 23    mokiniai, mokytojai dalyvavo popietėje „Įjunk Kalėdas“ (klasių vadovai, direktoriaus pavaduotoja ugdymui A.Varankevičienė, JMB būrelio vadovė Č.Pociūnienė).

12 28 Trakų r. savivaldybė surengė kalėdinių žibintų kompozicijų konkursą ,, Trakai-senovinių žibintų kraštas 2016“. ,, Ekologiškos žibintų kompozicijos“ nominacijoje mokinių E. Abucevičiūtės (III G kl.), R. Suchockaitės (III G kl.) darbai užėmė I vietą, o ,, Novatoriškų žibintų kompozicijos“ nominacijoje mokinių A. Barščiavičiūtės (III G kl.), J. Morozaitės(III G kl.) darbai užėmė III vietą. Mokinėms įteiktos Trakų r. savivaldybės merės E. Rudelienės padėkos (mokytoja O. Lemežienė).

Komentavimo galimybė išjungta.