Balandis

04 05  5 kl. mokiniai P. Makšeckaitė, G. Marcinkevičius dalyvavo mokinių raštingumo konkurse „Mažasis diktantas 2017“, kuris vyko Trakų Švietimo pagalbos tarnyboje. P.Makšeckaitė laimėjo I-ąją, G.Marcinkevičius – II-ąją vietas (mokytoja L. Balevičiūtė).

04 06  mokiniai P. Makšeckaitė (5 kl.), G. Marcinkevičius(5 kl.), B. Sakalius (6 kl.) dalyvavo mokinių anglų kalbos konkurse „Spelling Bee“, kuris vyko Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijoje (mokytojai E. Liucvaikienė, D. Stasiūnas).

04 07 A. Kairys (8 kl.), D. Pašinskas (8 kl.), Z. Samatovič (I G kl.), G. Griškauskaitė (7 kl.), A. Venskutonytė (7 kl.), G. Ašmenaitė (7 kl.) dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių kulkinio šaudymo varžybose, kurios vyko Alytuje (šaudymo būrelio vadovas V. Stukas).

04 01-30  5-8 kl, I-IV G kl. mokiniai dalyvavo olimpiados „Aplinkos resursų taupymas“ pirmajame etape (mokytoja J. Budrevičienė, J. Monkevičius).

04 19-20 II G kl. mokiniai dalyvavo užsienių kalbų (anglų, rusų) pasiekimų lygio patikroje (mokytojai: E. Liucvaikienė, D. Stasiūnas, Z. Almantienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Varankevičienė).

04 20-21 D. Stasiūnaitė (8 kl.) mokinė dalyvavo Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje, kuri vyko Kaune, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre  (mokytoja O. Lemežienė).

04 20-27 A. Beliukevičius (5 kl.), A. Abucevičiūtė (6 kl.), D. Stankevičius (6 kl.), B. Sakalius (6 kl.), I. Gribauskas (6 kl.) dalyvavo Nacionalinio suverenumo bei Vaikų dienai skirtuose renginiuose, kurie vyko Alanijos mieste, Turkijoje  (mokytojas D. Stasiūnas).

04 20 6 ,8, I G kl mokiniai dalyvavo akcijoje „Darom 2017“ (mokytojai G. Karčiauskas, D. Čepaitienė).

04 21 I- III G kl. mokiniai dalyvavo susitikime su Trakų karo prievolės komplektavimo poskyrio atstovais (būrelio ,,Kurkim savo ateitį“ vadovė R. Žuklienė).

04 24 8 kl. mokiniai: K. Asanavičiūtė, J. Uscilaitė, R. Palionytė, M. Gustevičiūtė, D. Radišauskas – sodino medžių sodinukus Nikronių miške (JMB būrelio vadovė Č. Pociūnienė).

04 24 7 kl, I-II G kl. mokiniai dalyvavo paramedikų egzamine (D. Sakalienė).

04 24 Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministras pasirašė įsakymą, kuriuo mūsų mokyklai buvo skirtas mokyklinis autobusas.

04 25 8 kl mokiniai: K. Asanavičiūtė, J. Uscilaitė, R. Palionytė, D. Radišauskas, L. Užkurnys -  sodino medžių sodinukus Nikronių miške (JMB būrelio vadovė Č. Pociūnienė).

04 25 mokykloje, kraštotyros muziejuje (vadovas K. Venckus) lankėsi archeologai: Gytis Grižas (Lietuvos nacionalinis muziejus), Arnita Petrulytė (NM LDK valdovų rūmai), Monika Žemantauskienė (Lietuvos istorijos institutas).

04 26 D. Stasiūnaitė (8 kl.), D. Stsiūnaitė (II G kl.) dalyvavo rajono švietimo įstaigų projektinių darbų konkurse, kuris vyko Trakų švietimo pagalbos tarnyboje (mokytoja O. Lemežienė).

04 27 M. Antanaitytė (7 kl.), A. Venskutonybė (7 kl.), V. Narbutaitė (I G kl.), M. Račkauskas (I G kl.), L. Gribauskas (II G kl.), M. Baškevičiūtė (III G kl.), L. Užkurnys (III G kl.), V. Beliokas (IV G kl.) dalyvavo kroso varžybose, kurios vyko Trakuose. Užimta I-oji vieta (mokytoja A. Kazlauskienė).

04 28 7 kl. mokinės A. Venskutonytė, G. Ašmenaitė, G.Griškauskaitė, R. Traskauskaitė dalyvavo šaudymo varžybose, kurios vyko Alytuje (šaudymo būrelio vadovas V. Stukas).

Komentavimo galimybė išjungta.