Lapkritis

11 08 M. Gustevičiūtė (I aG kl.) , U. Liucvaikytė (I aG kl.) dalyvavo floristų kompozicijų kūrimo mokymuose, kurie vyko Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje (JMB būrelio vadovė Č. Pociūnienė).

11 10 5 kl. mokiniai dalyvavo Trakų r. kūno kultūros ir sporto centro Taurės šaudymo varžybose, kurios vyko Trakų r. Aukštadvario gimnazijoje. G. Soračinskaja – I vieta, J. Balabanskaitė – III vieta, P. Malijauskas – IIIvieta (šaudymo būrelio vadovas V. Stukas).

11 14-16 5-8 kl., I-IV G kl. mokiniai dalyvavo Nacionaliniame informacinių technologijų konkurse „Bebras“ (mokytoja R. Žuklienė).

11 15 III-IV G kl. mokiniai dalyvavo paskaitoje-susitikime su KALBA.LT atstovu apie karjerą ir studijas užsienyje (būrelio „Kurkim savo ateitį“ vadovė R. Žuklienė).

11 16 5-6 kl. mokiniai dalyvavo kvadrato varžybose, kurios vyko Onuškio Donato Malinausko gimnazijoje. Aukštadvario gimnazijos komanda užėmė II vietą (mokytoja A. Kazlauskienė).

11 17 L. Ezerskaitė (I aG klasė), J. Uscilaitė (I aG klasė), G. Jakelytė (I bG klasė), A. Paulauskas (I bG klasė), O. Gurskas (I bG klasė), U. Liucvaikytė (I aG klasė) dalyvavo teisinių žinių viktorinoje „Protų mūšis-sidabrinis protas“ (soc. pedagogė S. Simanavičienė).

11 22 D. Rimka (II G kl.), kraštotyros muziejaus vadovas mokytojas K. Venckus dalyvavo mokyklų muziejų apžiūros konkurso baigiamojoje konferencijoje, kuri vyko Vilniuje, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre.

11 22 8 kl. mokiniai: D. Kokšta, A. Arlauskas, I aG kl. mokiniai: D. Radišauskas, A. Kairys, U.L iucvaikytė, III G kl. mokiniai: L. Račkauskas, A. Paulauskas, IV G kl. mokiniai: L. Marcinkevičius, L. Užkurnys, D. Fiodorovas, P. Kazlauskas, P. Kadoš, dalyvavo mokinių krepšinio čempionato „Manija“ varžybose, kurios vyko Rūdiškių gimnazijoje (mokytojas A. Kazlauskas).

11 22 7 kl. mokiniai dalyvavo paskaitoje „Sveika mityba“ (D. Sakalienė).

11 22 8 kl. mokiniai, I aG kl. mokiniai A. Kairys, U. Liucvaikytė, D. Radišauskas, D. Stasiūnaitė dalyvavo renginyje „Būsiu kūrėjas“, kuris vyko Lietuvos nacionalinėje M. Mažvydo bibliotekoje (mokytoja E. Liucvaikienė).

11 24 I aG kl., III-IV G kl. mokiniai vyko į Oskaro Koršunovo spektaklį „Hamletas“, kuris vyko „Menų spaustuvėje“ (mokytojos B. Lapinskienė, L. Balevičiūtė, S. Simanavičienė).

11 27 8 kl., I aG kl., III-IV G kl. mokiniai dalyvavo mokinių krepšinio čempionato „Manija“ varžybose, kurios vyko Onuškio Donato Malinausko gimnazijoje (mokytojas A. Kazlauskas).

11 28 I aG kl., II-III G kl. mokiniai dalyvavo netradicinėje pilietiškumo pamokoje „Lietuvos nacionalinis saugumas“, kur susitiko su Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos karininkais (mokytojos A. Varankevičienė, D. Kvedaravičienė, būrelio „Kurkim savo ateitį“ vadovė R. Žuklienė).

11 29 7 kl. mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Vanduo, vaškas, molis“, kuri vyko „Trasalyje“(mokytojai D. Stasiūnas, A. Kazlauskienė).

11 30 II-IV G kl. mokiniai dalyvavo edukacinėje-pažintinėje kelionėje po Anykščių kraštą (mokytojos B. Lapinskienė, A. Kazlauskienė).

Komentavimo galimybė išjungta.