Vasaris

02 01 Andrius Arlauskas (I g kl.), Deimantė Stasiūnaitė (II ag kl.) dalyvavo mokinių rajoninėje fizikos olimpiadoje (mokytoja A. Prakapienė).

02 02 G. Dzencevičiūtė (7 kl.), A. Abucevičiūtė (8 kl.), E. Žydelis (8 kl.), M. Gustavičiūtė (II ag kl.), L. Ezerskaitė (II ag kl.) dalyvavo renginyje ,,Perkūno diena‘‘ (Č. Pociūnienė – JMB būrelio vadovė).

02 07 II g, III g kl. mokiniai dalyvavo Litexpo parodoje „Studijos 2019“ (mokytoja R. Žuklienė).

02 07 5-8 kl., I-IV g kl. mokiniai dalyvavo akcijoje „Valgom košę atsilošę“. Akcijos organizatorės ir vykdytojos II ag kl. mokinės (mokytoja O. Lemežienė).

02 08 II ag kl., IV g kl. mokiniai dalyvavo Litexpo parodoje „Studijos 2019“ (mokytojos B. Lapinskienė ir A. Varankevičienė).

02 11 Mokykloje vyko 5-8 klasių diktanto konkursas „Rašyti taisyklingai lietuviškai – garbinga! 2019“ (mokytojos L.Balevičiūtė, B. Lapinskienė).

02 12 5-8 kl., I-IV g kl. mokiniai ir mokytojai dalyvavo paskaitoje „Nepilnamečių atsakomybė pagal administracinės teisės pažeidimo kodeksą“. Paskaitą skaitė Vilniaus apskrities vyr. komisariato Trakų r. policijos komisariato vyr. specialistė V. Černienė (direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Varankevičienė).

02 12 gimnazijos skaitykloje veikė literatūros spaudinių paroda ,,Mūsų namai- laisva Lietuva“. Paroda skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti (bibliotekos vedėja R. Budrevičienė).

02 14 8 kl. mokiniai: L. Gribauskas, T. Perednis, B. Sakalius, D. Stankevičius, E. Žydelis dalyvavo rajoninėje proto ringo viktorinoje „Aš laisvas pilietis“. Viktorina skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti (soc. pedagogė S. Simanavičienė).

02 14 5-8 kl., I-IV g kl. mokiniai dalyvavo Nacionaliniame konkurse „ Lietuvos istorijos žinovas“. Konkursas skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti (mokytojos D. Kvedaravičienė, A. Varankevičienė).

02 15 I-IV g kl. mokiniai dalyvavo istorijos olimpiadoje (mokytojos D. Kvedaravičienė, A. Varankevičienė).

02 15 Vyko rajoninė technologijų olimpiada. Visos dalyvavusios olimpiadoje mokinės užėmė prizines vietas: K. Kristapavičiūtė (8 kl.) – II vieta, Deimantė Stasiūnaitė (II ag kl.) – III vieta, Danielė Stasiūnaitė (IV g kl.) – I vieta (mokytoja O. Lemežienė).

02 15 gimnazijos skaitykloje vyko dokumentinio filmo ,,Trispalvis“ peržiūra ir viktorina apie Lietuvą (bibliotekos vedėja R. Budrevičienė).

02 15 5-8 kl., I-IV g kl. mokiniai ir mokytojai dalyvavo renginyje, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti ( būrelio ,,Poezijos raiška‘‘ vadovė L. Mikutavičienė, mokytojos D. Kvedaravičienė, A. Varankevičienė).

02 21 Regioniniame diktanto konkurse „Rašyti taisyklingai lietuviškai – garbinga! 2019“, kuris vyko Trakų r. Paluknio „Medeinos“ gimnazijoje dalyvavo šie mokiniai: Viktorija Rybnikovaitė (5 kl.), Patricija Makšeckaitė (7 kl. ) – I vieta, Gustavas Marcinkevičius (7 kl.) – I vieta, Rusnė Plionytė (8 kl. ) – I vieta, Kastytis Orlavičius (6 kl.) – III vieta (mokytojos L. Balevičiūtė, B.Lapinskienė).

02 22 7 kl. mokiniai dalyvavo Vilniaus Knygų mugėje (mokytoja A. Kazlauskienė).

02 26 Deimantė Stasiūnaitė (II ag kl.), D. Radišauskas (II ag kl.), Viltenis Vakaris Daugirdas (IV g kl.) dalyvavo rajoninėje istorijos olimpiadoje. D. Radišauskas (II ag kl.) užėmė III vietą (mokytoja A. Varankevičienė).

02 26 6 kl. mokiniai dalyvavo netradicinėje valandėlėje – išvykoje prie Verknės upės. Valandėlės tema – „Aš gamtos vaikas“ (mokytoja D. Kvedaravičienė).

02 26 6 kl. mokiniai dalyvavo varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“. Varžybos vyko Trakų r. Paluknio „Medeinos“ gimnazijoje (mokytoja A. Kazlauskienė).

02 27 7-8 kl. mokiniai dalyvavo geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“ (mokytojos A. Kazlauskienė, D. Kvedaravičienė, A. Varankevičienė).

02 27,28 II ag kl., II bg kl. mokiniai atliko užsienio kalbų pasiekimų lygio testus (mokytojai R. Žuklienė, Z. Almantienė, E. Liucvaikienė, D. Stasiūnas).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>