Kovas

03 01 III-IV g kl. mokiniai ir mokytojai dalyvavo Šimtadienio šventėje „12 žingsnių“ (mokytojai K. Venckus, B. Lapinskienė).

03 05 R. Morkūnaitė (6 kl.), I. Svetikaitė (6 kl.), J. Balabanskaitė (6 kl.), A. Taraškevičiūtė (7 kl.), D. Širvinskis (7 kl.), L. Morkūnaitė (8 kl.), E. Žydelis (8 kl.) dalyvavo Užgavėnių renginyje (etnografinio būrelio vadovė R. Balsevičiūtė).

03 01-31 5-8 kl., I-IV g kl. mokiniai, mokytojai dalyvavo akcijoje „Be patyčių“ (mokytojos D. Kvedaravičienė, D. Čepaitienė, soc. pedagogė S. Simanavičienė).

03 05 G. Liucvaikytė (8 kl.), Deimantė Stasiūnaitė (II ag kl.) dalyvavo rajoniniame anglų kalbos konkurse, kuris vyko Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinėje mokykloje (mokytojai E. Liucvaikienė, D. Stasiūnas).

03 07 5 kl., I G kl. mokiniai dalyvavo Nacionalinio konkurso „Žalioji olimpiada“ I etape, edukaciniame užsiėmime „Kūrybinės dirbtuvės“ (mokytojai J. Budrevičienė, M. Puikienė, A. Kazlauskienė).

03 08-09 Deimantė Stasiūnaitė (II ag kl.) dalyvavo Lietuvos šalies etapo lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje, kuri vyko Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje. Užėmė IV vietą (iš viso dalyvavo 66 mokiniai) (mokytoja L. Balevičiūtė).

03 08 5-8 kl., I-IV g kl. mokiniai, mokytojai dalyvavo netradicinėje muzikos pamokoje, kuri vyko netradicinėje aplinkoje. Pamoką vedė Natalija Krauter (sopranas), Rima Švėgždaitė (smuikas), Lina Burbaitė – Vaitkuvienė (fortepijonas) (mokytoja A. Stankevičienė).

03 08 8 kl., I-IV g kl. mokiniai dalyvavo netradicinėje pilietiškumo pamokoje (vaizdo pamokoje) „Sukilimas be šautuvų“. Pamoka skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, pamoką vedė politikas, meno, muzikos ir kultūros istorikas, profesorius Vytautas Landsbergis (mokytoja A. Varankevičienė, D. Kvedaravičienė).

03 08 I -II, IV g kl. mokiniai dalyvavo Aukštadvario krepšinio taurės varžybose, skirtose Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti (mokytojai A. Kazlauskas, A. Kazlauskienė).

03 08 A. Arlauskas (6 kl.), P. Malijauskas (6 kl.), J. Balabanskaitė (6 kl.), G. Mozolevskytė (6 kl.), L. Ezerskaitė (II ag kl.) dalyvavo Tarptautinės moterų solidarumo šventėse, kurios vyko Šv. Domininko senelių namuose, Čižiūnų socialinių paslaugų centre (JMB būrelio vadovė Č. Pociūnienė).

03 08 6-8 kl., I-IV  g kl. mokiniai dalyvavo Nacionalinio diktanto konkurse. Raštingiausiais mokiniais tapo P. Makšeckaitė (7 kl.), M. Gustevičiūtė (II ag kl.) (mokytojos L. Balevičiūtė, B. Lapinskienė, R. Žuklienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Varankevičienė).

03 09 A. Arlauskas (6 kl.), P. Malijauskas (6 kl.), E. Žydelis (8 kl.), G. Ašmenaitė (I g kl.), R. Palionytė (II ag kl.) dalyvavo patriotiniame žygyje „Laisvės kovų keliais“  po Aukštadvario regioninį parką. Žygis skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti (JMB būrelio vadovė Č. Pociūnienė).

03 12 I g kl., II bg kl. mokiniai dalyvavo Nacionalinio konkurso „Žalioji olimpiada“ I etape, edukaciniame užsiėmime „Kūrybinės dirbtuvės“ (mokytojai J. Budrevičienė, M. Puikienė, A. Kazlauskienė).

03 12 Andrius. Arlauskas (I g kl.), D. Radišauskas (II ag kl.), V.  Daugirdas (IV g kl.) dalyvavo rajoninėje geografijos olimpiadoje (mokytoja A. Kazlauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Varankevičienė).

03 13-31 Gimnazijos bibliotekoje buvo eksponuojamas informacinis stendas „Nešė lietuvišką žodį“. Stendas skirtas Knygnešio dienai paminėti (bibliotekos vedėja R. Budrevičienė).

03 13-04 10 5-8 kl. dalyvavo konkurse „Mano mokykla gali“ (mokytojos A. Prakapienė, N. Bisikirskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Varankevičienė).

03 13 6 kl., I g kl. mokiniai dalyvavo Nacionalinio konkurso „Žalioji olimpiada“ I etape, edukaciniame užsiėmime „Kūrybinės dirbtuvės“ (mokytojai J. Budrevičienė, M. Puikienė, A. Kazlauskienė).

03 14 7 kl., I g kl. mokiniai dalyvavo Nacionalinio konkurso „Žalioji olimpiada“ I etape, edukaciniame užsiėmime „Kūrybinės dirbtuvės“ (mokytojai J. Budrevičienė, M. Puikienė, A. Kazlauskienė).

03 14 7 kl., I g kl., II ag kl. mokiniai vyko į Keistuolių teatrą, kur žiūrėjo spektaklį „Riešutų duona“, pastatytą pagal S. Šaltenio to paties pavadinimo apysaką (mokytojos L. Balevičiūtė, B. Lapinskienė).

03 18 skaitykloje vyko vaidybinio filmo „Knygnešys“ peržiūra (vedėja R. Budrevičienė).

03 18 I g kl., II ag kl. mokiniai dalyvavo Nacionalinio konkurso „Žalioji olimpiada“ I etape, edukaciniame užsiėmime „Kūrybinės dirbtuvės“ (mokytojai J. Budrevičienė, M. Puikienė, A. Kazlauskienė).

03 19 mokiniai, JMB būrelio nariai dalyvavo Žemės vėliavos iškėlimo ceremonijoje (JMB būrelio vadovė Č. Pociūnienė).

03 20 5-8 kl., I-IV g kl. mokiniai, mokytojai dalyvavo filmo „Sengirė“ peržiūroje, skirtoje Tarptautinei Žemės dienai paminėti.

03 20 I g kl. II bg kl. mokiniai dalyvavo renginyje „#Geriausia EVER pamokų diena“. renginys vyko Kauno Žalgirio arenoje (mokytoja R. Žuklienė).

03 18-21 5-8 kl., I-II g kl. mokiniai dalyvavo mokinių darbų parodoje „Aš sveikinu pavasarį“ (klasių auklėtojai).

03 21 5-8 kl., I-IV g kl. mokiniai, mokytojai dalyvavo baigiamajame renginyje, skirtame Tarptautinei Žemės dienai paminėti.

03 21 5-8 kl., I-IV g kl. mokiniai dalyvavo matematikos konkurse „Kengūra 2019“ (mokytojai K. Venckus, L. Venckienė, R. Žuklienė).

03 22 A. Arlauskas (6 kl.), R. Palionytė (8 kl.), G. Liucvaikytė (8 kl.), E. Žydelis (8 kl.), D. Radišauskas (II ag kl.) dalyvavo inkilų iškilimo akcijoje „Aš sveikinu pavasarį“ (JMB būrelio vadovė Č. Pociūnienė).

03 22-23 G. Ašmenaitė (I g kl.), V. Narbutaitė (I g kl.), A. Venskutonytė (I g kl.), J. Žalpytė (II ag kl.), I. Baškevičiūtė (IV g kl.) dalyvavo projekte „Pelėdos“. Projektas orientuotas į Trakų rajono jaunimo vienijimą ir vyko Rūdiškių gimnazijoje (mokytojas A. Kazlauskas).

03 25-27 5-7 kl. mokiniai pagal nacionalinio konkurso „Žalioji olimpiada“ I etapo nuostatus dalyvavo paskaitose „Resursų taupymas“ (mokytojos J. Budrevičienė, A. Kazlauskienė, M. Puikienė).

03 25 mokykloje vyko menų (dailės) mokyklinis brandos egzaminas (mokytoja N. Bisikirskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Varankevičienė).

03 29 B. Sakalius (6 kl.), G. Mozolevskytė (6 kl.), A. Abucevičiūtė (8 kl.) dalyvavo festivalyje „Šitam dideliam būry – 2019“, Vilkaviškyje (mokytoja A. Prakapienė).

03 29 I-IV g kl. mokiniai dalyvavo renginyje „NATO 15 metų Lietuvoje“. renginį vedė Lietuvos kariuomenės Mechanizuotuosios pėstininkų brigados „Geležinio vilko“ Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotuojo pėstininkų bataliono III mechanizuotosios pėstininkų kuopos atstovai (mokytojos A. Varankevičienė, D. Kvedaravičienė).

03 29 5-8 kl., I-II g kl. mokiniai ir mokytojai dalyvavo Nacionalinio konkurso „Žalioji olimpiada“ I etapo baigiamajame renginyje (J. Budrevičienė, A. Kazlauskienė, M. Puikienė).

03 29 G. Ašmenaitė (I g kl.) dalyvavo šaudymo varžybose, kurios vyko Kaune (šaudymo būrelio vadovas V. Stukas).

Komentavimo galimybė išjungta.