Kovas

03 01 mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje „Duonos kelias“. Pamokai vyko Žuklijų kaime A. Dalgedienės sodyboje (mokytojos O. Lemežienė, D. Kvedaravičienė).

03 03 Ž. Verseckas (10 kl.), G. Dakinevičiūtė (11 kl.), V. Narkevičius (12 kl.), dalyvavo rajoninėje geografijos olimpiadoje (mokytoja A. Kazlauskienė).

03 04 mokiniai dalyvavo amatų dienoje, kuri vyko Lentvario H. Sinkevičiaus vidurinėje mokykloje  (mokytojos O. Lemežienė, A. Stankevičienė, S. Simanavičienė).

03 08 mokiniai ir mokytojai dalyvavo Užgavėnių šventėje (dramos būrelio vadovė T. Mikutavičienė).

03 08  5-6 klasių mokiniai dalyvavo susitikime su Čižiūnų paslaugų centro gyventojais (JMB būrelio vadovė Č. Pociūnienė).

03 10 mokiniai dalyvavo Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio šaudymo varžybose Alytuje (šaudymo būrelio vadovas V. Stukas).

03 11 mokiniai ir mokytojai dalyvavo renginyje, skirtame Kovo 11-ajai, „Kovo 11-osios krepšinio čempionatas“ (mokytoja A. Kazlauskienė).

03 15  10 klasės mokiniai dalyvavo Olimpinio festivalio kaimo vietovių krepšiono „3×3“ varžybose Onuškio vidurinėje mokykloje (mokytoja A. Kazlauskienė).

03 17 mokiniai dalyvavo matematikos konkurse „Kengūra 2011“ (mokytojai K. Venckus, K. Lemežis, O. Lemežienė, L. Venckienė).

03 18 B. Baškevičiūtė (9 kl.), Ž. Kacilauskaitė (7 kl). dalyvavo Trakų miškų urėdijos renginyje „Žalias žemės rūbas – miškas“ (JMB vadovė Č. Pociūnienė).

03 18 mokiniai dalyvavo šaudymo varžybose Alytuje (šaudymo būrelio vadovas V. Stukas).

03 20 – 25 mokiniai ir mokytojai dalyvavo renginiuose, skirtuose tarptautinei Žemės dienai paminėti: Žemės vėliavos kėlimo šventėje, filmų apie mišką peržiūroje, pavasarinių kompozicijų parodoje, inkilų kėlimo šventėje, piešinių parodoje, baigiamajame renginyje – koncerte ( dramos būrelio vadovė T. Mikutavičienė, JMB vadovė Č. Pociūnienė, mokytoja A. Stankevičienė).

03 21 – 25 mokiniai ir mokytojai dalyvavo akcijoje „Savaitė be patyčių“ (mokytojos D. Čepaitienė, D. Kvedaravičienė).

03 25 mokykloje vyko rinkimų į Lietuvos mokinių parlamentą I turas. Nugalėtoja B. Baškevičiūtė 9kl. (mokytojos D. Kvedaravičienė, A. Varankevičienė).

03 25 -27 J. Brazionytė (11 kl.), dalyvavo respublikinėje lietuvių kalbos olimpiadoje, kuri vyko Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijoje (mokyktoja L. Balevičiūtė).

03 31 Vyko rajoninė matematikos olimpiada:

10 kl. Žilvinas Verseckas II v. (K. Venckus)
10 kl. Miglė Bučelytė II v. (K. Lemežis)
11 kl. Rasa Ivanauskaitė II v. (K. Venckus)

Komentavimo galimybė išjungta.