Gegužė

05 07 5-8 kl., I-IV G kl. mokiniai dalyvavo Gedimino Dalinkevičiaus kultūros paso paslaugos renginyje „Muzikos paveldas nuo klasikos iki džiazo“. Renginys vyko Trakų r. Aukštadvario gimnazijoje (direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Varankevičienė, mokytojai: O. Lemežienė, D. Stasiūnas, E. Liucvaikienė, L. Balevičiūtė, R. Žuklienė, K. Venckus, B. Lapinskienė).

2019 metais Lietuvoje minimos Jono Biliūno 140-osios gimimo metinės. Gimnazijos skaitykloje surengta literatūrinė paroda ,, Jonui Biliūnui – 140 ˮ (bibliotekos vedėja R. Budrevičienė).

05 09 8 kl. mokiniai dalyvavo Nacionaliniame mokinių pasiekimų patikrinime elektroninėje erdvėje (direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Varankevičienė, mokytoja R. Žuklienė).

05 10 P. Makšeckaitė (7 kl.), U. Liucvaikytė (IIa G kl.) dalyvavo respublikinio moksleivių integruoto technologijų ir literatūros konkurso „Kūrybos paukštė 2019“ baigiamajame etape Vilniaus Gabijos gimnazijoje. P. Makšeckaitei įteiktas II laipsnio diplomas; U. Liucvaikytei III laipsnio diplomas, mokytojai O. Lemežienei įteikta padėka (mokytoja O. Lemežienė).

05 14 G. Dzencevičiūtė (7 kl.), P. Makšeckaitė (7 kl.) dalyvavo renginyje, kuris vyko JAV ambasadoje  Vilniuje (mokytojas D. Stasiūnas).

05 16 U. Beliukevičiūtė (I G kl.) dalyvavo renginyje „Muzikuokime drauge Lietuvos dvaruose“. Renginys vyko M. Oginskio dvare  Plungėje.

05 16 M. Gustevičiūtė (IIa G kl.), L. Ezerskaitė (IIa G kl.), K. Asanavičiūtė (IIa G kl.), G. Liucvaikytė (8kl.), R. Palionytė (8kl.) dalyvavo konkurso „Lietuvos miškas ir aš“ baigiamajame renginyje Paluknio aerodrome (JMB būrelio vadovė Č. Pociūnienė).

05 17 I G kl. mokiniai dalyvavo paskaitoje „Ką slepia socialiniai tinklai?“ pasakitą vedė Vilniaus universiteto teisės klinikos direktorius Laurynas Totoraitis (mokytoja D. Kvedaravičienė).

05 17 II-IVG kl. mokiniai dalyvavo paskaitoje „Kopartnerystė su vietos savivalda“. Pasakaitą vedė Vilniaus universiteto teisės klinikos direktorius Laurynas Totoraitis (mokytoja L. Balevičiūtė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Varankevičienė).

05 20 7-8 kl., I –IIa G kl. mokiniai dalyvavo Nacionaliniame „Žaliosios olimpiados“ pusfinalyje „Maži darbai – dideliems pokyčiams“. Renginys vyko Alytaus Vidzgirio pagrindinėje mokykloje (mokytojos J. Budrevičienė, A. Kazlauskienė).

05 24,27  Trakų r. Aukštadvario gimnazijoje vyko lietuvių kalbos ir literatūros (raštu) I, II dalies Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimas (direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Varankevičienė, mokytojai: A. Stankevičienė, S. Simanavičienė, A. Kazlauskienė, J. Budrevičienė, R. Budrevičienė, A. Prakapienė, D. Kazlauskas, L. Balevičiūtė, B. Lapinskienė).

05 21  I G kl , II a G kl, IVG kl., mokiniai, 5-8 kl. mokiniai, mokytojai dalyvavo susitikime su Vokietijos kariuomenenės kariais, tvarkančiais Pirmojo pasaulinio karo vokiečių karių kapines Trakų rajone ( mokytojos A.Varankevičienė, E.Liucvaikienė).

05 23 II a G kl, IV G kl, mokiniai dalyvavo istorijos ir lietuvių kalbos ir literatūros pamokoje netradicinėje aplinkoje. Pamoka „Sovietų valdžios represuoti Lietuvos Nepriklausomybės akto signatarai“ vyko Lietuvos ypatingąjame archyve, edukacinėje programa „Sovietų kalėjimai, lageriai ir tremties skiriamieji bruožai“   - Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (mokytojos A.Varankevičienė ir B.Lapinskienė).

04-29-05-10 U.Liucvaikytė (IIa G kl.) dalyvavo maltiečių organizuotoje kelionėje į Lurdą (Maltos ordino vadovė I.Beržinskienė).

05 27 5-7 kl. mokiniai vyko į Lietuvos aklųjų biblioteką  Vilniuje (mokytoja O.Lemežienė, bibliotekos vedėja R.Budrevičienė).

05 24 5-8 kl, I-IV G kl. mokiniai ir mokytojai dalyvavo Paskutinio skambučio šventėje (direktoriaus pavaduotoja ugdymui A.Varankevičienė, mokytojai: K.Venckus, B.Lapinskienė, O.Lemežienė,  būrelio vadovė T.Mikutavičienė).

05 29 6 kl. mokiniai traukiniu vyko į Lietuvos geležinkelių muziejų Vilniuje (mokytoja D. Kvedaravičienė).

05 30 7 kl. mokiniai dalyvavo orientaciniame žaidime „Adomo Mickevičiaus detektyvas“. Žaidimas organizuotas Vilniuje (mokytoja A.Kazlauskienė).

05 30 Aukštadvario gimnazijoje vyko informacinių technologijų valstybinis brandos egzaminas.

05 31 II a G kl. mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje ,,Partizanų ginklai“ Kauno Vytauto Didžiojo karo muziejuje ir edukaciniame užsiėmime ,,Tarpukario šifrai: kalėjimo paslaptis“ Kauno IX forto muziejuje (mokytoja R. Žuklienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Varankevičienė).

05 31 G. Ašmenaitė (I G kl.) dalyvavo šaudymo varžybose  Estijoje (šaudymo būrelio vadovas V. Stukas).

Komentavimo galimybė išjungta.